Henry Cavillas nebevaidins Supermeno

Henry Cavillas nebevaidins Supermeno

Henry Cavillas pakabino raudoną Supermeno apsiaustą. Aktorius šį herojų „DC“ komiksų visatos filmuose įkūnijo penkerius metus, tačiau dabar nusprendė vaidmens visiškai atsisakyti. Pirmiausia pasirodė filmas „Plieninis žmogus“ (angl. „Man of Steel“), kuris nebuvo gerai įvertintas. Vėliau sulaukėme dar trijų filmų, kuriuose H. Cavillo personažas atrodė labai gerai. Atrodė, jog jis pagaliau priprato prie vaidmens ir sukūrė tokį Supermeną, kokio gerbėjai norėjo. Ateitis buvo šviesi, tačiau visa tai netikėtai nutrūko.

Kodėl taip nutiko? Kaip rašo „The Hollywood Reporter“, H. Cavillas nusprendė visiškai nutraukti ryšius su kino kompanija „Warner Bros.“. Ši norėjo trumpo epizodinio Supermeno pasirodymo kitame filme „Šazamas!“ (angl. „Shazam!“). Derybos tarp „Warner Bros.“ ir aktoriaus atstovų nutrūko. Kalbos ir ginčiai įsisiautėjo tiek, jog H. Cavillas šio ikoniško vaidmens iš viso nebeatliks. Neverta pamiršti, jog kol kas nei „Warner Bros.“, nei H. Cavillo atstovai to oficialiai nepatvirtino. Taip pat nėra aišku, ar tai buvo paties aktoriaus, ar kompanijos sprendimas.

Po šio įvykio „DC“ filmų serija turėtų pasukti kiek kita linkme. Supermenas greičiausiai bus sodinamas ant atsarginių žaidėjų suolelio, o į plačiuosius ekranus siunčiami kiti superherojai. Spėjama, jog daugiausia jėgų bus skirta „Supermerginos“ (angl. „Supergirl“) filmo kūrimui. Toks sprendimas atrodo logiškas, žinant 2017-ųjų „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder woman“) sėkmę. Kompanija bent kelis artimiausius metus neplanuos jokių filmų, kuriuose pagrindinis veikėjas bus Supermenas. Kaip jie patys sako: „Supermenas – kaip Džeimsas Bondas, po geros serijos turi žiūrėti į naujus aktorius“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles