Justinas Jankevičius: „Man bučiuotis su Vaidu buvo paprasčiau“

Šiandien įvyko išankstinė romantinės komedijos „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ peržiūra ir spaudos konferencija. Andriaus Žiurausko debiutinėje juostoje pasakojama istorija apie beviltišką įsimylėjėlį Beną, kuris visais įmanomais būdais bandys susigrąžinti mylimąją Atėnę. Pagrindinius personažus įkūnijo humoristas ir TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius, aktoriai Elžbieta Latėnaitė, Ainis Storpirštis, Emilija Latėnaitė, Dainius Kazlauskas.

„Antrą kartą žiūrėjau filmą kino salėje. Pirmą kartą žiūrėjau visiškai vienas, todėl buvo nedrąsu. Dabar galiu pasakyti, kad džiaugiuosi, jog šita diena pagaliau atėjo. Nemeluosiu, jaučiu, kad balsas dreba, jaudinuos“, – konferencijos pradžioje tarė kino debiutantas Andrius Žiurauskas. Atsakydamas į klausimą, kam skirtas filmas, Andrius sakė: „Filmas skirtas žmonėms, nenukabinantiems nosies ir tiems, kurie sugeba laiku viską paleisti.“ Taip pat režisierius džiaugėsi, kad viskas praėjo gana sklandžiai ir profesionaliai. Pridūrė, kad nuo pat pradžių buvo aišku, kas vaidins pagrindinį herojų, ir negailėjo komplimentų taip pat kine debiutuojančiam teatro patirties turinčiam Justinui Jankevičiui.

Konferencijos metu netrūko geros nuotaikos ir juokelių, kuriuos dažniausiai laidė Justinas, kartkartėmis įsiterpdamas į kitų žmonių pasakojimus. Paklaustas, ar lengviau bučiuotis su Vaidu Baumila ar su aktorės Elžbietos Latėnaitės įkūnytu personažu, atsakė: „Man bučiuotis su Vaidu buvo paprasčiau, aišku, nes mes su juo seniai pažįstami. Man sunku buvo bučiuotis su Atėne, nes man sunku atskirti žmogų nuo personažo. Aš labai žaviuosi Elžbieta, kaip profesionale. Labai sunku bučiuoti savo didvyrį. Man taip pat būtų sunku bučiuoti Vytautą Landsbergį“.

Kino juostoje galima buvo išvysti ir jauną aktorių. Mažojo Beno vaidmenį įkūnijęs berniukas, anot režisieriaus, turbūt visam gyvenimui bijos dantistų. Taigi, tam tikros scenos gavosi labai organiškos. Filme taip pat bus galima išvysti keturkojus „aktorius“. Justinas Jankevičius atskleidė, kad filmavimo metu susižavėjo šunimis, ir netgi vieną prieš pusantros savaitės įsigijo sau asmeniškai.

„Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas” bus galima išvysti jau nuo spalio 6 d. visuose didžiuosiuose ekranuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles