Donaldas Gloveris pasirodys naujajame Žmogaus-voro filme

Donaldas Gloveris pasirodys naujajame Žmogaus-voro filme

Sparčiai besiplečianti filmo „Žmogus-voras: sugrįžimas namo“ (angl. Spider-Man: Homecoming“) komanda pridėjo dar vieną narį. Pasak „The Hollywood Reporter“, juo tapo aktorius Donaldas Gloveris.

Kol kas nežinoma, kokį vaidmenį kitais metais pasirodysiančiame filme vaidins D. Gloveris. Jis jau ne vienerius metus buvo įvardijamas kaip vienas realiausių kandidatų tapti naujuoju Žmogumi-voru ir įkūnyti „Marvel“ komiksuose pateiktą alternatyvią veikėjo versiją Milesą Moralesą. Aktorius net įgarsino šį veikėją viename iš animacinių filmų, tačiau gerbėjų mėginimai 2012 m. vietoje Andrew Garfieldo naujuoju Žmogumi-voru paversti D. Gloverį nuėjo veltui.

Net jeigu neatmetama galimybė, kad D. Gloveris vis dar gali įkūnyti Moralesą, taip veikiausiai nebus.

D. Gloveris prisijungia prie išties įspūdingos aktorių grupės. Prieš kurį laiką jau buvo patvirtinta, kad filme pasirodys Robertas Downey jaunesnysis, įkūnijantis Tonį Starką, ir Marisa Tomei, vaidinanti Piterio Parkerio tetą. Filme pagrindinį antagonistą veikiausiai vaidins Michaelas Keatonas. Dar nežinomus veikėjus taip pat vaidins Zendaya, Tony Revoloris ir Laura Harrier.

Primename, kad Žmogų-vorą įkūnys šių metų filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ jau pasirodęs Tomas Hollandas.

Bendras „Marvel“ ir „Sony“ studijų projektas pasirodys 2017 m. liepos 6 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles