„Beverli Hilso policininkas 4“ rado savo režisierius

„Beverli Hilso policininkas 4“ rado savo režisierius

Eddie Murphy sugrįžimas į Holivudo viršūnę pamažu tampa realybe. „Paramount“ studija jau surado režisierius, kursiančius ketvirtąją „Beverli Hilso policininko“ (angl. „Beverly Hills Cop“) dalį.

Projektui vadovaus belgai Adil El Arbi ir Bilall Fallah. Iš Maroko kilę režisieriai pernai Toronto festivalyje pristatė savo filmą „Juoda“ (angl. „Black“), pasakojusį apie gaujai priklausančią mergaitę, privalančią rinktis tarp meilės ir ištikimybės tuomet, kai įsimyli oponuojančiai gaujai priklausantį berniuką. Pasak „Deadline“, E. Murphy ir prodiuseriui Jerry Bruckheimeriui ši drama taip patiko, kad jie beveik nedvejodami pasiūlė darbą belgams.

Ketvirtąją „Beverli Hilso policininko“ dalį atvesti į kino ekranus bandoma jau kurį laiką. Filmas turėjo pasirodyti jau šiais metais, tačiau E. Murphy reikalavo geresnio scenarijaus. Pirmieji trys franšizės filmai visame pasaulyje uždirbo 735 milijonus dolerių ir užtvirtino E. Murphy kaip kino žvaigždės statusą, todėl jo sugrįžimas į šį vaidmenį yra laukiamas.

Spėjama, kad „Beverli Hilso policininkas 4“ bus filmuotas šių metų pabaigoje.

Pats aktorius kine nebuvo matytas labai ilgai. Paskutinį kartą filme jis pasirodė 2012 metais, kuomet už vaidmenį juostoje „Tūkstantis žodžių“ (angl. „A Thousand Words“) Auksinių aviečių apdovanojimuose buvo nominuotas kaip blogiausias aktorius.

Šiemet E. Murphy nutrauks tokią sausrą – jis įkūnys pagrindinį veikėją filme „Ponas Čarčas“ (angl. „Mr. Church“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles