Jamesas Wanas ir „San Andreas“ režisierius ekranizuos populiarų komiksą

Jamesas Wanas ir „San Andreas“ režisierius ekranizuos populiarų komiksą

Vienu ryškiausių Holivudo prodiuserių tampantis Jamesas Wanas pasauliui pristatys dar vieną superherojų. Pasak „The Hollywood Reporter“, dienos šviesą išvys „Boom! Studios“ kuriamo komikso herojus Piktybinis žmogus (angl. Malignant Man).

Piktybinio žmogaus komiksai pasakoja apie ligonį, esantį ant mirties slenksčio. Staiga paaiškėja, jog jo kūne esantis piktybinis auglys iš tiesų yra ateivių organizmas, suteikiantis herojui nepaprastų galių, leidžiančių jam kovoti su paslaptinga organizacija.

„Fox“ studijos finansuojamą filmą režisuos praėjusių metų juostos „San Andreas“ režisierius Bradas Peytonas. Scenarijų jau parašė Zakas Olkewiczas, kuris Holivude iki šiol nėra pasižymėjęs.

Siaubo filmų verslą Holivude valdantis J. Wanas, pamažu judantis ir į kitų žanrų prodiusavimą, praėjusį savaitgalį spėjo atšvęsti dar vieną pergalę. Jo režisuotas siaubo filmas „Išvarymas 2“ (angl. „The Conjuring 2“) per premjerinį savaitgalį visame pasaulyje uždirbo beveik 100 mln. dolerių.

Tuo tarpu „Boom! Studios“ komiksai taip pat skverbiasi kelią į kino verslą. Jau planuojama komikso „Tuščiasis žmogus“ (angl. „The Empty Man“) ekranizacija, o neseniai Oskarą laimėjęs Adamas McKay ruošiasi režisuoti „Neatperkamuosius“ (angl. „Irredeemable“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles