Pasirodė pirmasis „Deadpool 2“ anonsas – susipažinkite su Cable’u

Dar visai nesenai „20th Century Fox” skelbė pabaigę filmuoti vieną laukiamiausių komiksų pasaulio tęsinių „Deadpool 2”. Pagaliau atėjo ta diena, kai pirmosios dalies gerbėjai gali švęsti – buvo pristatytas ir pirmasis antros dalies anonsas.

Kiek neįprastame pristatyme gerbėjai turės galimybę susipažinti su Josho Brolino personažu – Cable’u. Primename, kad aktorių išvysime ne tik „Deadpool“ tęsinyje, bet ir kitose „Iksmenų“ franšizės juostose – J. Brolinas su „20th Century Fox“ pasirašė keturių filmų, kuriuose jam teks suvaidinti, sutartį.

Darbai „Deadpool 2” filmavimų aikštelėje truko kiek daugiau nei 3 mėnesius. Per šį laikotarpį nepavyko išvengti ir nemalonių įvykių. Rugpjūčio mėnesį kino pasaulį apskriejo liūdna žinia – tragiškos avarijos metu žuvo viena kaskadininkių. Veiksmo scenos su motociklais metu patyrusi motociklų sporto atstovė ir kaskadininkė prarado kontrolę ir nesėkmingai kritusi užsimušė. Dėl šio įvykio filmavimo darbai buvo šiek tiek sustabdyti.

Antroji „Deadpool“ dalis kino teatruose pasirodys jau šių metų gegužės 18-ąją. Juostą režisavo Davidas Leitchas, tuo tarpu į antrąją dalį sugrįžo Ryanas Reynoldsas, Stefan Kapicic, Morena Baccarin bei dauguma kitų pirmosios dalies aktorių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles