Paankstinama filmo „Misija neįmanoma 5“ premjera

Paankstinama filmo „Misija neįmanoma 5“ premjera

Didelių filmų prigrūsti 2015-ieji metai didžiąsias kino studijas verčia ne vieną kartą pergalvoti strategijas, kada geriausia išleisti savo potencialiai pelningiausius filmus. Paskutiniai naują savo strategija nusprendė pritaikyti kino studijos „Paramount“ vadovai, sugalvoję keliais mėnesiais paankstinti filmo „Neįmanoma misija 5“ (angl. „Mission: Impossible 5“) premjeros datą. Kaip pranešama, anksčiau per Kalėdas numatyta premjera buvo perkelta į liepos 31 dieną.

Tai yra logiškas „Paramount“ sprendimas, kadangi pelningiausias praėjusių metų filmas JAV – savo sėkme visus ekspertus pribloškusi „Marvel“ studijos juosta „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) – pasirodė būtent tą savaitgalį. Liepos 31-osios dienos savaitgalį filmo „Neįmanoma misija 5“ konkurentais taps filmo „Ant bangos keteros“ (angl. „Point Break“) perdirbinys, mokslinės fantastikos trileris „Nesavanaudis“ (angl. „Self/Less“) ir drama apie boksą „Smūgis iš apačios“ (angl. „Southpaw“) su Jake‘u Gyllenhaalu priešakyje.

Originalioji „Neįmanoma misija 5“ premjera buvo numatyta Kalėdų dieną, kuomet filmas neturėjo daug tiesioginės konkurencijos, kadangi kitos dvi premjeros buvo vaikams skirtas filmas „Alvinas ir burundukai 4“ (angl. „Alvin and the Chipmunks 4“) ir drama „Džiaugsmas“ (angl. „Joy“). Tiesa, verta paminėti, kad gruodžio 18 dieną laukia įspūdinga premjera – filmas „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“). Tikėtina, kad šis filmas nustelbs ir kito savaitgalio premjeras, todėl filmo pasirodymo datos keitimas yra protingas „Paramount“ žingsnis.

Į kalėdinį savaitgalį studija nusprendė perkelti filmą „Monstrai sunkvežimiai“ (angl. „Monster Trucks“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles