Aviuką Šoną myli ne tik vaikai – į animacinio filmo premjerą Londone keliavo Edas Sheeranas ir kitos garsenybės

Vos paskelbus apie tai, kad animacinis personažas, iš televizijos serialų pažįstamas aviukas Šonas, turės savo filmą, kino kritikai nedvejojo – šiam mylimam herojui skirta istorija kaip mat pateks į animacijos klasikos gretas. Tačiau sekmadienį Londone vykusi „Aviukas Šonas. Filmas“ premjera parodė, kad gauruotasis padauža pavergė ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis.

Puikių kritikų vertinimų jau sulaukęs animacinis filmas į Londono Leičesterio aikštę atviliojo nemenką minią aviuko Šono gerbėjų. Jų gretose pasirodė britų popscenos žvaigždės Edas Sheeranas bei Eliza Doolittle. Jiedu noriai pozavo fotografams ant žaliojo kilimo ir prie juostą „Aviukas Šonas. Filmas“ reklamuojančio dviaukščio Londono autobuso bei dalijo autografus.

Renginio organizatoriai pasirūpino, kad visur dominuotų žalia spalva, primenanti pievas, kuriose ganosi aviukas Šonas ir jo bičiuliai. Įvertinti naująjį filmą atkeliavo ir žinomas aktorius Andy Serkisas, juostą stebėjęs su žmona, aktore Lorraine Ashbourne ir sūnumi Louisu, kuris ypač džiaugėsi šeimos išvyka. Muzikiniu fonu per vaikams skirto filmo premjerą rūpinosi hiphopo duetas „Rizzle Kicks“. E.Sheeranas nepraleido progos pabendrauti su kolegomis ir net papozuoti prie didžėjaus pulto. Šlovės valanda renginio metu mėgavosi ir aviuko Šono personažą sukūręs Nickas Parkas, sulaukęs daugybės sveikinimų.

Vos daugiau kaip po dviejų savaičių Lietuvą pasieksiančioje animacinėje juostoje „Aviukas Šonas. Filmas“ aviukui Šonui drauge su bičiuliais teks palikti jų fermą. Dėl vienos nekaltos išdaigos jų užuomarša šeimininkas nudarda į Didelį Miestą. Fermos gyventojams tenka suvienyti jėgas, kad atrastų pražuvėlį, juk be šio vyruko – visų jų likimą gaubia nežinia. Vaikus ir suaugusiuosius filme juokins kurioziškos situacijos, sumanūs herojai ir jų komandinis darbas.

Ar pavyks aviukui ir jo draugams, didžiąją gyvenimo dalį praleidusiems žaliosiose ganyklose, nepasiklysti Dideliame Mieste? Kvapą gniaužiantys aviuko Šono ir jo draugų nuotykiai Lietuvos kino teatruose – nuo vasario 13 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles