Kompiuterinis žaidimas „Battlefield“ bus perkeltas į televiziją

Kompiuterinis žaidimas „Battlefield“ bus perkeltas į televiziją

Studijos „Paramount Television“ ir „Anonymous Content“ įsigijo teises į populiariosios žaidimų serijos „Battlefield“ ekranizaciją. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, studijos perkels žaidimą į televiziją.

Pirmoji kompiuterinio žaidimo dalis dienos šviesą išvydo 2002 metais. Žaidimas vadinosi „Battlefield 1942“. Šiuo metu yra išleista 11 žaidimų ir 12 papildymų. Žaidimo kūrimo procesą kuravo švedų kompanija „EA DICE“, o platinimu užsiėmė amerikiečių kompanija „Electronic Arts“.

Žaidimų veiksmas nukelia žaidėjus į pačius svarbiausius XX amžiaus karinius įvykius, šių dienų karinius konfliktus ir dar taip pat nukreipia į netolimosios ateities karus. Žaimą žaidė apie 60 mln. žmonių visame pasaulyje.

Ankščiau, 2012 metais, kino studija „20th Century Fox“ norėjo išleisti komedinį veiksmo filmą, kuris būtų paremtas kultiniu žaidimu, tačiau vėliau šios idėjos buvo atsisakyta.

„Paramount Television“ ir „Anonymous Content“ atstovai spaudai pranešė, jog kompiuterinių žaidimų ekranizacijas geriau perkelti į televiziją, nes kine jos neatneša reikiamų pajamų.

Kada bus pradėtas kurti ir kada pasirodys šis ambicingai atrodantis serialas, nepranešama. Šių metų spalio mėnesį į prekybą atkeliaus naują žaidimo dalis „Battlefield 1“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles