Javieras Bardemas kviečiamas į „Frankenšteino“ perdirbinį

Javieras Bardemas kviečiamas į „Frankenšteino“ perdirbinį

Kino studija „Universal Pictures“ veda derybas su Oskaro laureatu Javieru Bardemu. Kaip praneša portalas „Variety“, kalba eina apie aktoriaus dalyvavimą būsimame studijos filme „Frankenšteinas“ (angl. „Frankenstein“), kuris taps klasikinio 1931 m. filmo perdirbiniu.

Kol kas nežinoma, kokį vaidmenį studija nori patikėti žymiam aktoriui. Kalba gali eiti tiek apie patį Viktorą Frankenšteiną, tiek ir apie pabaisą, kurią sukūrė išprotėjęs mokslininkas. Žinoma tik tiek, jog Javieras Bardemas jau pasirašė sutartį vienam studijos projektui, skirtam atgaivinti klasikines „Universal“ studijos kino pabaisas, kuriame jis atliks svarbų vaidmenį. Būtent šį vaidmenį jis matomai ir atliks filme „Frankenšteinas“.

Kada prasidės „Frankenšteino“ filmavimas ir kada filmas turi pasiekti kino ekranus, nepranešama. Paskutinį kartą apie šią istoriją išgirdome 2015 metais, kai kino studija „20th Century Fox“ pristatė alternatyvią rašytojos Mary Shelley romano versiją filme „Viktoras Frankenšteinas“ (angl. „Victor Frankenstein“). Juosta patyrė ne tik finansinį fiasko, bet kartu buvo sužlugdyta kino kritikų ir žiūrovų atsiliepimais.

Javierą Bardemą kitais metais galėsime pamatyti penktoje „Karibų piratų“ (angl. „Pirates of the Caribbean“) dalyje, kurioje jis įkūnys pagrindinį filmo antagonistą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles