„Savižudžių būrio“ užkulisiai: atskleistas pagrindinis blogietis, filmo tonas ir dar daugiau

„Savižudžių būrio“ užkulisiai: atskleistas pagrindinis blogietis, filmo tonas ir dar daugiau

Rugpjūtį pasirodysiantis filmas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) jau kurį laiką yra po padidinamuoju stiklu. Projektas ne tik parodys, ar „Warner Bros.“ studija išties sugeba sukurti fanus ir kritikus sužavintį „DC Comics“ filmą, tačiau kartu gali atgaivinti ir skausmingai vidutinišką vasaros kino sezoną, šiemet kenčiantį nuo niekuo neišsiskiriančių filmų.

Pirmadienį internete pasirodžiusi gausybė straipsnių, kuriuose žurnalistai dalijasi savo įspūdžiais iš praėjusių metų birželį aplankytos „Savižudžių būrio“ filmavimo aikštelės, sufleruoja, kad filmas gali pasiekti daug.

Svarbiausia šiandien atskleista naujiena – pagrindinis filmo antagonistas. Nors anksčiau manyta, kad juo taps Jaredo Leto įkūnijamas Džokeris, panašu, kad garsusis blogiečių būrys susivienys prieš kitą veikėją. Juo taps The Adversary (kurio pavadinimą lietuviškai būtų galima išversti kaip Priešininkas).

Apie veikėją kol kas yra pateikiama mažai detalių (užsimenama, kad jis turi ir magijos sugebėjimų), nors faktas, kad komanda turi bendrą priešą, suduoda didelį smūgį teorijai, kad Savižudžių būrys galiausiai kovos vieni prieš kitus.

Tarp mažesnių atskleistų detalių galima paminėti Scottą Eastwoodą. Ilgai buvo spėliota, kokį veikėją įkūnys garsiojo režisieriaus Clinto Eastwoodo sūnus, ir net jeigu galutinis atsakymas dar nebuvo pateiktas, prodiuseriai atskleidė, kad jis vaidins Savižudžių būriui vadovaujančio pulkininko Flago parankinį. Anksčiau spėliota, kad S. Eastwoodas gali vaidinti būryje įsimaišiusį šnipą, ir kol kas tai dar nebuvo paneigta.

Nors apie filmo siužetą daugiau reikšmingų detalių atskleista nebuvo, „Savižudžių būrio“ tonas pasidarė kur kas aiškesnis. Režisierius Davidas Ayeris, atsakingas už tokius filmus kaip „Įniršis“ (angl. „Fury“) ir „Patruliai“ (angl. „End of Watch“), nesileis tradiciniu „DC Comics“ filmų keliu – anot jo, šioje juostoje yra nemažai humoro, nebūdingo Zacko Snyderio režisuotiems projektams. Lengvesnį filmo toną galėjo atskleisti ir linksmai sukurti „Savižudžių būrio“ anonsai.

Nemažai dėmesio buvo skirta Džokerio ir Margot Robbie įkūnijamos Harley Quinn santykiams. Visi interviu davę aktoriai ir prodiuseriai kalbėdami apie šią savo ekscentriškumu garsėjančią porą žadėjo kažką, ko kine dar nėra buvę. M. Robbie pabrėžė, kaip ji sunkiai dirbo siekdama suprasti savo neįprastą veikėją ir dėjo daug pastangų bendraudama su J. Leto, kuris viso filmavimo metu gyveno savo vaidmenyje ir gąsdino aplinkinius.

Nors po tokių naujienų atrodo, kad įspūdingoje aktorių grupėje (kurioje taip pat yra Viola Davis, Cara Delevingne ir daugelis kitų) didžiausios žvaigždės statusą turintis Willas Smithas yra pamirštamas, taip toli gražu nėra. Režisierius D. Ayeris patikino, kad aktoriaus įkūnijamo veikėjo Deadshot siužeto linija bus svarbiausia visame filme.

Po tokių rimtų naujienų ir pažadų panašu, kad rugpjūčio 5 dieną pasirodysiantis filmas parodys tikrąjį „DC Comics“ kino potencialą.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. gabija b / 2016 spalio 7

    🙂