Į ekranus atkeliauja žvaigždžių pilnas „Savižudžių būrys“: užkulisiai prilygsta pačiam filmui

Rugpjūčio 5 dieną kino teatruose pamatysite ne tik būrį itin garsių Holivudo aktorių, bet ir būrį pačių blogiausių veikėjų. „Savižudžių būrys“: taip vadinsis ilgai fantastinių veiksmo filmų gerbėjų laukta premjera. Ekranuose netikėtame amplua bus galima išvysti visą žvaigždžių „puokštę“: šiuo metu Tarzano mylimąją Džeinę kinuose vaidinančią Margot Robbie, Willą Smithą, Jaredą Leto, Carą Delevigne, Beną Afflecką ir kitus.

Būtina paminėti tai, jog filmas dienos šviesą išvys praėjus lygiai 50 metų po legendinio personažo Džokerio gimimo. 1966 metais didžiuosiuose ekranuose pasirodžiusiose juostose apie Betmeną ši veikėją vaidino Cesaris Romero. „Savižudžių būryje“ Džokerio vaidmenį gavo grupės „30 Seconds to Mars“ lyderis, muzikantas bei aktorius J. Leto, nors jis pirmiau buvo siūlomas Ryanui Goslingui.

Filmo kūrimas taip pakeitė visos kūrybinės komandos darbą, jog jie iš tiesų neoficialiai pasivadino „Savižudžių būriu“ ir su šiuo žodžių junginiu pasidarė tikras tatuiruotes. Iš aktorių tam ryžosi M. Robbie bei W. Smithas).

Ir tai dar ne visos keistenybės, lydėjusios juostos gimimą. Imdb.com svetainėje rašoma, jog dėl tamsių scenų filmavimo aikštelėje nuolat dirbo psichologai, o W. Smithas, besiruošdamas vaidmeniui nusiskuto galvą ir savo noru sutiko tarnauti drauge su karininkais. Taip jis išmoko tobulai valdyti ginklus.

Tad apie ką bus šis itin laukiamas filmas? Apie tai, jog kovojant su blogiu, kartais tenka žaisti nelabai švariai. Kuomet žmonijai ima grasinti dar nematytas pavojus, paslaptingos vyriausybinės organizacijos vadovė Amanda Voler pasiūlo netradicinę išeitį: prieš blogį kovoti dar didesniu blogiu. Kam statyti į didžiulį pavojų savo profesionalius žmones, kai galima pasinaudoti jau nuteistais nusikaltėliais?

Maksimalaus saugumo kalėjimuose dienas leidžiantiems nusikaltėliams pasiūlomas sandoris: už įkalinimo trukmės sutrumpinimą dirbti vyriausybei. Kiekvienam su sąlygomis sutikusiam kaliniui įmontuojamas poodinis sprogmuo – draudimas nuo netikėtumų. Taigi iš didžiausių žmonijos nusikaltėlių, pasižyminčių išskirtiniais gabumais, drąsa, sumanumu ir neturėjimu ką prarasti, suformuojamas nedidelis smogiamasis herojų būrys, kuriam skiriamos pavojingiausios užduotys pasaulyje – tikros savižudžių misijos.

Filmas „Savižudžių būrys“ į Lietuvą atkeliauja jau rugpjūčio 5 dieną. Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles