J. K. Simmonsas prisijungs prie Ryano Goslingo ir Emmos Stone miuzikle „La La Land“

J. K. Simmonsas prisijungs prie Ryano Goslingo ir Emmos Stone miuzikle „La La Land“

Oskaro laureatas J. K. Simmonsas sugrįš į džiazo pasaulį – amerikiečių aktorius prisijungs prie Damieno Chazelle‘io režisuojamo miuziklo „La La Land“ aktorių komandos. Naujame filme Ryanas Goslingas įkūnys džiazo pianistą, o Emma Stone vaidins karjeros siekiančią aktorę, kurie įsimyli vienas kitą, tačiau susiduria su sunkumais, kai tiek vienas, tiek kitas išgarsėja. Scenarijų filmui rašė pats D. Chazelle.

J. K. Simmonsas numatytas personažo, vadinamo Bosu, vaidmuo. Naujajame miuzikle taip pat vaidins Jessica Rothe, Sonya Mizuno ir Callie Hernandez. Šį filmą statanti kino studija „Lionsgate“ praneša, kad numatoma premjeros data – 2016 m. liepos 15 d.

J. K. Simmonsas šiemet pelnė Oskarą geriausiao antraplanio aktoriaus kategorijoje už savo studentus įžeidinėjančio ir paskutinias žodžiais plūstančio muzikos dėstytojo vaidmenį filme „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“), kuriam scenarijų rašė ir režisavo tas pats D. Chazelle.

J. K. Simmonsas neseniai pasitraukė iš fantastinio nuotykių projekto „Kongas: kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“). Kartu su Benu Afflecku jis filmavosi dramoje „Buhalteris“ (angl. „Accountant“), o su Sulivanu Stapletonu – veiksmo trileryje „Ežeras“ (angl. „The Lake“).

Aktorių šiuo metu galima pamatyti filme „Terminatorius: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“)

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles