Benas Affleckas pagaliau režisuos filmą apie gangsterius

Benas Affleckas pagaliau režisuos filmą apie gangsterius

Visai neseniai rašėme, kad Benui Affleckui pranašaujamas režisieriaus postas naujoje „Betmeno“ (angl. „Batman“) versijoje. Ir, kaip pasirodo, tai nebuvo vien gandas, o rimtas studijos „Warner Bros.“ pasiūlymas. Šia savaitę paaiškėjo, jog aktorius rimtai derasi dėl savo dalyvavimo būsimos juostos kūrime. Tačiau, prieš tai, kai B. Affleckas patogiai įsitaisys „DC“ komiksų ekranizacijos režisieriaus kėdėje, jis galiausiai, po dviejų nukėlimų, sukurs „Naktinį gyvenimą“ (angl. „Live by Night“).

Užvakar studija „Warner Bros“ davė žalią šviesą žinomo Denniso Lehane‘o romano „Naktinis gyvenimas“ ekranizacijai. Juostos filmavimą norima pradėti jau šių metų lapkritį, o patį filmą išleisti 2016 m. spalio 7 dieną. Akivaizdu, kad studija ir vėl tikisi kovos dėl prestižinių apdovanojimų ir tiki režisieriaus naujoko sugebėjimais.

Benas Affleckas norėjo imtis režisuoti „Naktinį gyvenimą“ iš karto po „Operacijos „Argo““ (angl. „Argo“), kuri jam atnešė Oskarą, tačiau jo planus sujaukė Davido Fincherio pasiūlymas nusifilmuoti jo naujajame filme „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“), todėl savo režisūrinius planus teko atidėti iki 2014 metų. Tačiau tada studija „Warner Bros.“, kartu su Zacku Snyderiu, pakvietė jį tapti nauju Gotamo baudėju, kuriam tektų stoti kovon akis į akį su pačiu Supermenu. „Naktinis gyvenimas“ ir vėl buvo atidėtas į šoną. Iki dabar.

Kitas dalykas, tai Beno Afflecko režisūriniai planai ties pačiu „Betmenu“. Nežinia kada jis galės pradėti visus „DC“ komiksų ekranizacijos pasiruošimo darbus, nes jo darbinis grafikas iki pat 2017 m. užpildytas. Žinant tai, jog jis dar kartą pasirodys Betmeno amplua ir 2017 m. Zacko Snyderio filme „Teisingumo Lyga. 1 dalis“ (angl. „Justice League. Part 1“), filmo pasirodymo tikėtis anksčiau 2018-2019 m. tikrai nereikia.

Eina kalbos, jog prie naujojo Betmeno scenarijaus rašymo ranką pridės Geoffas Johnas, kuris puikiai susipažinęs su „DC“ komiksų visata. Scenaristas rašė scenarijus serialams „Strėlė“ (angl. „Arrow“) ir „Žaibas“ (angl. „The Flash“), o taip pat animaciniam filmui „Teisingumo lyga: Atlantidos sostas“ (angl. „Justice League: Throne of Atlantis“). Būsimo filmo režisierius ir scenaristas dirbs sinchroniškai ir bandys spėti parašyti scenarijų iki šių metų vasaros galo, nes jau rudenį B. Affleckas atsiduos „Naktinio gyvenimo“ įgyvendinimui ekrane.

Kitais metais aktorių bus galimą pamatyti filme „Betmenas prieš Supermena: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman v. Superman: Dawn of Justice“, kurio premjera numatyta kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles