Pirmasis „Valeriano ir tūkstančio planetų miesto“ anonsas nukelia į fantastinį L. Bessono pasaulį

Kas pradžioje atrodė sunkiai įgyvendinama, galiausiai artėja link pabaigos. Dešimtmetį kuriamas Luco Bessono svajonių projektas galiausiai pasiekė finišo tiesiąją. Ir ją galima matyti pirmajame „Valeriano ir tūkstančio planetų miesto“ (angl. „Valerian and the City of Thousand Planets“) anonse.

Režisierius ir kūrybinė komanda savo gerbėjus nustebino jau San Diego ir Niujorko Comic Con parodose, nes pasirodžiusi medžiaga pradžiugino visus fantastikos žanro gerbėjus. Pats režisierius bene kasdien dalijosi kadrais iš filmavimo aikštelės, todėl galėjom susidaryti įspūdį apie filmą ir jame pasirodysiančius padarus. Viskas atrodo tikrai puikiai. Na, o dabar tuo galima įsitikinti ir žemiau esančiame anonse.

Filmas bus kuriamas pagal klasikinį prancūzų komiksą „Valerianas ir Laurelina“ (angl. „Valerian and Laureline“). Valerianas ir Laurelina yra specialieji agentai, dirbantys žmonių kontroliuojamose galaktikos teritorijose. Jie yra viena iš komandų, kurioms paskirta sužiūrėti tvarką visatoje. Valerianas nori ne tik profesionalių santykių su savo partnere, tačiau Laurelina yra tradicinių pažiūrų moteris ir stengiasi išlikti profesionali, nuolat atstumdama savo partnerį.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Dane‘as DeHaanas, gana kontraversiškai vertinama aktorė ir modelis Cara Delevingne, Ethanas Hawke‘as, Johnas Goodmanas, Clive‘as Owenas, Rutgeris Haueris, pop atlikėja ir kartais aktorė Rihanna, Krisas Wu ir kiti.

„Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ kinus pasieks kitų metų liepos 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Vytautas Šmitaitis / 2016 lapkričio 11

    LAukiu nesulaukiu kada galėsiu gauti tikros fantazijos dozės. TAi tikrai vertas dėmesio ir pagarbos filmas.