Emilia Clarke jungiasi prie „Žvaigždžių karų“ visatos

Emilia Clarke jungiasi prie „Žvaigždžių karų“ visatos

Kaip jau darosi akivaizdu, „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) visata plečiasi ir gana smarkiai. Šiais metais pasirodo pirmasis šalutinis projektas „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One. A Star Wars Story“). Kiti tokie filmai taip pat pilnėja. Dabar paaiškėjo, kad visiems iš „Sostų karų“ žinoma Emilia Clarke jungiasi prie šalutinio projekto, pasakojančio apie jaunąjį Haną Solą.

Apie šį prisijungimą paskelbė portalas „Starwars.com“. Aktorė jungsis jau prie anksčiau paskelbtų Aldeno Ehrenreicho, vaidinsiančio jaunąjį Haną Solą ir Donaldo Gloverio, sukursiančio Lando Kalrisiano vaidmenį.

Kaip teigiama, filmo istorija pasakos apie jaunojo Hano Solo nuotykius dar prieš pirmuosius „Žvaigždžių karų“ filmus. Taigi, tikėtina, ir prieš „Šelmį-1“. Kad ir kaip ten bebūtų, E. Clarke vaidmuo kol kas nėra plačiai atskleidžiamas ir nėra visiškai aišku, ką jį vaidins naujajame sagos plėtininyje.

Naujasis šalutinis projektas apie Haną Solą planuojamas išleisti 2018 metais. Na, o kitais metais pasirodys visos franšizės tęsinys ir aštuntasis epizodas. „Šelmis-1“ kinus pasieks gruodžio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles