Naujame filme Asteriksas ir Obeliksas patrauks egzotiška kryptimi

Naujame filme Asteriksas ir Obeliksas patrauks egzotiška kryptimi

Asteriksas leisis į dar neaprašytą nuotykį? Bent taip skelbia prancūzų interneto portalo „Le Film Français“, anonsuodamas naujausią vaidybinį filmą. Anot šio portalo, naujame filme Asteriksas turėtų keliauti į… Kiniją! Ką gi, šauniajam ūsuočiui iš Galijos tai bus tikras iššūkis, kadangi kol kas nei vienoje iš 37-ių komiksų knygelių jam ten dar neteko keliauti.

Kurį laiką buvo kalbama, kad naujas filmas Asteriksą norėjo pasiųsti ne taip jau toli – juo turėjo tapti „Asteriksas Korsikoje“ (pranc. „Astérix en Corse“), o šio filmo režisūra buvo patikėta Fabienui Ontieniente‘ei. Tačiau iki pat šiol projektas nėra pasistūmėjęs į priekį, o F. Ontiente‘ė, atrodo, prarado susidomėjimą šiuo ilgametražiu, kuriamu pagal Alberto Uderzo ir René Goscinny komiksą.

Taigi, jei ne Korsika, tuomet – Kinija. „Asteriksas Kinijoje“ (pranc. „Astérix en Chine“) turėtų pasirodyti 2020 m., tačiau kol kas nežinoma, nei kas režisuos šį filmą, nei kas jame vaidins. Vis tik Kinijos pasirinkimas naujai Asterikso ir jo sėbrų kelionei greičiausiai nėra visai atsitiktinis, kadangi Kinija yra viena didžiausių pasaulio kino rinkų.

Paskutinį kartą Asterikso ir Obelikso nuotykiai kino ekranuose lankėsi 2014 m., kai buvo rodomas filmas „Ateriksas: dievų žemė“ (pranc. „Le domaine des dieux“), kurį režisavoLouisas Clichy ir Alexandre‘as Astieras. Filmas pritraukė 2,99 mln. žiūrovų – kiek mažiau nei paskutinis vaidybinis filmas „Asteriksas ir Obeliksas Jos Didenybės tarnyboje“ (pranc.“Astérix et Obélixau service de Sa Majesté“, 2012 m.), kurį kino teatruose pamatė 3,87 mln. žiūrovų. Šiuo metu Asteriksas taip pat nestokoja populiarumo, kadangi spalio mėnesį pasirodė naujas komiksas „Asteriksas keliauja per Italiją“ (pranc. „Astérix et la Transitalique“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles