Tomas Cruise‘as ir vėl nusifilmuos pas Dougą Limaną

Tomas Cruise‘as ir vėl nusifilmuos pas Dougą Limaną

Nusifilmavęs Dougo Limano fantastiniame veiksmo filme „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“), aktorius Tomas Cruise‘as nori pratęsti savo bendradarbiavimą su režisieriumi ir yra susidomėjęs kitu jo projektu „Mena“ (angl. „Mena“). Duetui šį kartą teks bendradarbiauti su studija „Universal Pictures“, kuriai priklauso scenarijus, iš Gary‘io Spinelli nupirktas už vieną milijoną dolerių.

Jeigu derybos pasiseks, Tomas Cruise‘as suvaidins Barį Silą, tikrovėje gyvenantį amerikiečių pilotą. Jis išmoko skraidyti dar būdamas penkiolikos, o sukakus šešiolikai metų gavo savo pirmą skrydžių licenciją. Septintajame dešimtmetyje Baris tapo pačiu jauniausiu skrydžių bendrovės „TWA“ pilotu. Silas buvo atleistas iš šios kompanijos po to, kai bandė pergabenti plastikinę bombą iš Majamio į Meksiką. Pirkėjas buvo užsimaskavęs FTB agentas, todėl Baris ne tik, kad neteko darbo, bet ir buvo teisiamas ir vos per plauką išvengė kalėjimo. Po šio incidento jis pradėjo savo darbą narkotikų versle.

1976 metais Silas pradėjo nelegaliai gabenti narkotikus, o po trijų metų buvo sulaikytas Hondūro teisėsaugos ir praleido devynis mėnesius už grotų. 1980-aisias susipažino su kitu laisvai samdomu pilotu Viliamu Rodžeriu Rivsu, kuris atvedė Silą į Medeljino kartelį vadovaujama Očoa brolių.

Pavadinimas „Mena“ simbolizuoja JAV Arkanzaso miestą, kuriame Silas turėjo savo nedidelį oro uostą. Būtent šis oro uostas ir prisidėjo prie CŽV ir Narkotikų kontrolės Bario užverbavimo. Jis turėjo jiems pranešti apie kiekvieną Kolumbijos narkotikų kartelių žingsnį. Žinoma, tai nelabai patiko nusikaltėliams, kurie įsakė atsikratyti piloto.

„Mena“ taps pirmuoju D. Limano filmu studijoje „Universal Pictures“ per 13 metų. Paskutinį kartą režisierius bendradarbiavo su šiuo kino gigantu dar 2002 metais prie filmo „Bornas. Prarasta tapatybė“ (angl. „The Bourne Identity“). Kada pasirodys filmas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles