Išvysime naują serialą pagal DC komiksus

Išvysime naują serialą pagal DC komiksus

Praėjusį mėnesį Geoffas Johnsas, dirbęs su tokiais „DC“ projektais kaip „Žaliasis žibintas“ (angl. „Green Lantern“), „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice league“), „Aquaman“ atsisakė vyriausio „DC Enterntainment“ kūrėjo pozicijos. Komiksų autorius, scenaristas, prodiuseris tokį sprendimą priėmė tam, kad galėtų daugiau laiko skirti „DC“ filmams ir TV serialui prodiusuoti.  Ką tik paskelbta apie naują Geoffo Johnso projektą, jis kurs naują „DC“ serialą „Žvaigždžių mergina“ (angl. „Stargirl“).

San Diego „Comic Con“ festivalio metu G. Johnsas atskleidė, jog statys serialą apie komiksų heroję, kurią pats sukūrė. Galima sakyti, kad tai asmeninis G. Johnso projektas. Kol kas žinoma, jog Žvaigždžių merginos tikslas bus „saugoti Teisingumo Bendrijos (angl. Justice Society) – žlugusios komiksų herojų komandos – palikimą.“ Projektas bus baigtas 2019-aisiais ir pirmajame sezone bus 13 epizodų.

Ši superherojė dėl asmeninių priežasčių yra ypač svarbi autoriui G. Johns‘ui. 1996-aisiais jo sesuo Courtney žuvo lėktuvo katastrofoje. Žvaigždžių mergina ir yra paremta G. Johnso seserimi. Komiksų veikėja iš Courtney paveldėjo vardą bei būdo savybes. Courtney Elizabeth Whitmore – žvaigžių mergina – bus vidurinės mokyklos mokinė, kuri susivienija su Teisingumo Bendrija, tam įveiktų dabarties ir praeities priešus.

Geoffas Johnsas pats rašys scenarijų, o prodiusuos kartu su Gregu Berlanti – garsiuoju serialų „Strėlė“ (angl. „Arrow“), „Žaibas“ (angl. „The Flash“) prodiuseriu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles