Tūkstančiai gerbėjų pasirašė peticiją, skatinančią „Disney“ sugrąžinti režisierių Jamesą Gunną

Tūkstančiai gerbėjų pasirašė peticiją, skatinančią „Disney“ sugrąžinti režisierių Jamesą Gunną

Praėjus kelioms dienoms po to, kai kino kompanija „Disney“ atleido filmo „Galaktikos sergėtojai 3“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 3“) režisierių Jamesą Gunną, šimtai tūkstančių gerbėjų kreipėsi į kino studiją, su reikalavimu grąžinti režisierių, kad šis galėtų tęsti darbus prie trečiosios „Galaktikos sergėtojų“ dalies. Režisierius J. Gunnas buvo atleistas dėl neseniai pasklidusių senų, tačiau prieštaringai vertinamų režisieriaus įrašų jo Twitter paskyroje.

Aktoriai Selma Blair, Dave‘as Bautista ir režisierius Joe Carnahanas buvo tarp tų žmonių, kurie dalijosi „Change.org“ peticija socialiniuose tinkluose, taip skatindami „Disney“ kompaniją „suprasti, kokią klaidą jie padarė ir kad tai daugiau nepasikartotų ateityje.“ Pirmadienio vakarą šią peticiją jau buvo pasirašę daugiau nei 216 tūkstančių žmonių. „Jeigu žmonės yra baudžiami, nepaisant to, kad jie keičiasi, tai ko visa tai moko žmones, kurie klysta ir keičiasi? Šis žmogus yra vienas iš gerųjų,“ – socialiniame tinkle rašė aktorė S. Blair. D. Bautista, žinomas dėl Drakso vaidmens „Marvel“ filmuose, taip pat palaikė J. Gunną teigdamas, kad atkapstyti seni Twitter įrašai tėra „interneto nacių ataka“. „Ką tu darysi, kai #cybernazis atakuos tave? Kas tave užstos? O kas bailiai atstums tave? Kas baus tave už siaubingus JUOKELIUS praeityje, vietoj to, kad gintų tave, jog įkvėpei milijonus? MILIJONUS!!!,“ – rašė aktorius.

Režisierius J. Gunnas iš pareigų buvo atleistas penktadienį, liepos 20 d., dėl į viešąją erdvę pasklidusių jo senų įrašų, kuriose buvo liečiamos bjaurios temos, tokios kaip prievartavimai ir pedofilija. „Įžeidžiančios nuostatos ir teiginiai, kurie buvo rasti J. Gunno Twitter paskyroje, yra nepriimtini ir nesuderinami su mūsų studijos vertybėmis, ir mes nutraukėme savo verslo ryšius su šiuo režisieriumi,“ – komentavo „Walt Disney Studios“ pirmininkas Alanas Hornas. Pats J. Gunnas, kuris režisavo pirmuosius du „Galaktikos sergėtojų“ filmus, iškart penktadienį paviešino atsiprašymą, kuriame teigė: „Praeityje aš jau atsiprašiau dėl savo humoro, kuris skaudino žmones. Aš tikrai nuoširdžiai apgailestauju ir gailiuosi. Būkite tikri, kad kai rašiau šiuos šokiruojančius juokelius, aš jų nerealizavau. Aš suprantu, kad tai keistas pareiškimas, kuris atrodo akivaizdus, bet vis tiek, sakau, kad aš nieko tokio nesu padaręs.“ – komentavo režisierius J. Gunnas.

Kino kūrėjas teigia, kad dabar jis visiškai pasikeitęs, o tie juokeliai tebuvo nevykęs būdas gauti daugiau dėmesio. Kol kas peticijai dėl režisieriaus grąžinimo siekiama surinkti 300 tūkstančių parašų, o pats peticijos autorius Chandleris Edwardsas teigia, kad ši peticija režisieriaus tikriausiai nesugrąžins, tačiau galbūt padės „Disney“ kompanijai išvengti tokių ar panašių ateities klaidų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles