Pasirodė ilgai lauktas „Alita: Battle Angel“ anonsas

Pasirodė ilgai lauktas „Alita: Battle Angel“ anonsas

Japoniškos mokslinės fantastikos fanams metų pabaiga nusimato įdomi: gruodžio mėnesį pasirodys filmas pagal garsiąją Yukito Kishiro mangą „Alita: Battle Angel“ (liet. „Alita: kovos angelas“), dar žinomą kaip „Gunnm“. Neseniai išvydome pirmąjį trumpą anonsą, tačiau dabar pasirodė ir pilnas anonsas, kuriame dar labiau atskleidžiama Alitos istorija.

Jamesas Cameronas, žinomas ilgai vystomais projektais, prie „Alita: Battle Angel“ adaptacijos dirbo beveik dešimtmetį. Tai kūrinys, kuriame pasakojama apie savo praeitį pamiršusią merginą kiborgę Alitą, kuri pradeda suvokti, kas ji yra iš tiesų. Filmo istorija plėtosis jau šiek tiek kiču tampančioje „distopinėje ateityje su stipria klasių perskyra“. Tai nėra pirmoji 9 dalių mangos ekranizacija – 1993-aisiais pasirodė anime adaptacija, o po 5 metų ir pirmasis „PlayStation“ žaidimas pagal Kishiro kūrinį.

Gruodžio 21-ąją išvysime pirmą „gyvą“ mangos adaptaciją su Rosa Salazar priešakyje. Jai talkins puikiai pažįstami aktoriai, tarp kurių pasirodys Christopheris Waltzas („Negarbingi šunsnukiai“), Jennifer Connelly („Requiem svajonei“) bei Jackie Earle Haley („Stebėtojų lyga“). Kviečiame pamatyti pirmąjį filmo anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles