Pamatykite, kaip Q. Tarantino Holivudo gatvę gražino į 1969-uosius

Pamatykite, kaip Q. Tarantino Holivudo gatvę gražino į 1969-uosius

Quentino Tarantino karjera eina į pabaigą: režisierius yra ne kartą užsiminęs, jog nenori pernelyg ilgai užsisėdėti šioje kėdėje – vietoje to jam daug svarbiau išleisti ribotą skaičių filmų, kad įsijungus bet kurį kūrinį filmografijoje žiūrovas nenusiviltų. Dabar artėjame prie 9-ojo, t. y. priešpaskutinio kultinio režisieriaus kūrinio „Once Upon a Time in Hollywood“, pasirodysiančio kitąmet.

Nors juosta dar nepasirodė, aplink ją, kaip dažnai nutinka su Tarantino, jau sukasi kontraversijos: filmas kritikuojamas dėl nejautrumo Charles’o Mansono aukų atžvilgiu – „Once Upon a Time in Hollywood“ bus išleistas per Romano Polanskio žmonos, Sharon Tate, nužudymo metines.

Nepaisant to, galime būti tikri, jog su Bradu Pittu ir Leonardo DiCaprio priešakyje, šis filmas bus dar vienas hitas Q. Tarantino filmografijoje. Režisierius jau yra kūręs filmus, vykstančius JAV Pilietinio karo ir Antrojo pasaulinio karo metais, o dabar veiksmas nusikelia į 1969-uosius.

Beje, prisiminkite, jog visi Tarantino filmai vyksta vienoje visatoje ir nepamirškite kitąmet, filmui pasirodžius, jame įžvelgti pažįstamų veikėjų pavardžių ar „Red Apple“ cigarečių pakelių!

Kviečiame pamatyti pirmuosius kadrus iš filmo užkulisių:

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles