Vinas Dieselis paskelbė „Ridiko“ tęsinį ir istorijos kelionę į televiziją

Vinas Dieselis paskelbė „Ridiko“ tęsinį ir istorijos kelionę į televiziją

Aktorius Vinas Dieselis tikrai mėgsta pakalbėti. Ir dažnai jis kalba net neturėdamas tam tikrų darbo pasiūlymų. Nepaisant to, jis nemažai laiko skiria projektams, prie kurių atsiradimo pats kadaise buvo prisidėjęs, todėl nieko nuostabaus, kad jis, kaip prodiuseris, dažnai skelbia daug žinių. Tokia platforma neretai būna „Twitter“ ar „Instagram“ paskyros. Pastarojoje šįkart ir pasirodė naujausios žinios apie „Ridiko“ (angl. „Riddick“) pasaulį.

Pats naujausias pranešimas iš aktoriaus pusės yra būtent apie tai, kad ateityje dar ne kartą išvysime Ridiką ir jo pasaulį. Savo „Instagram“ paskyroje V. Dieselis paskelbė, kad jo franšizės režisierius Davidas Twohy‘is ruošiasi rašyti ketvirtosios dalies scenarijų, bet pati istorija ruošiasi plėstis ir keltis į televiziją, o serialo pavadiniams turėtų būti „Samdinių miestas“ (angl. „Merc City“).

„Praėjusią naktį mūsų kompanija atšventė Televizijos skyriaus atidarymą. Labai džiaugiuos. „Samdinių miestas“ bus serialas, pasakojantis apie samdinius ir premijų medžiotojus „Ridiko“ visatoje. Kitą mėnesį DT (Davidas Twohy‘is – red.) pradeda rašyti scenarijų ketvirtajai „Ridiko kronikų“ daliai“, – rašoma paskyroje.

Labai tiėktina, kad serialas bus pristatytas ir gana greitai įgaus pagreitį tokio stiliaus serialus leidžiančiose kabelinėse televizijose SyFy arba TNT. Tuo tarpu ketvirtojo filmo likimas vis dar nėra aiškus. Trečiasis filmas visame pasaulyje teuždirbo 98 milijonus, kai kūrimo biudžetas buvo 38 milijonai (plius reklama). Tai gana mažas uždarbis, nors ir atpirkęs gamybą. Tam įtaką gali padaryti ir „Paskutinio raganų medžiotojo“ (angl. „The Last Witch Hunter“) rezultatai, kurie taip pat nėra stebuklingi. Visame pasaulyje filmas taip pat teuždirbo 98 milijonus, o gimtinėje tik 26 milijonus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles