Brado Pitto kompanija imasi ekranizuoti romaną apie hakerius

Brado Pitto kompanija imasi ekranizuoti romaną apie hakerius

Holivudo aktorius Bradas Pittas ir jo prodiuserinė kompanija „Plan B“, kartu su kino studija „Warner Bros.“, imasi ekranizuoti neseniai pasirodžiusią australų autorių Amie Kaufman ir Jay‘aus Kristoffo romaną „Nušvietimas“ (angl. „Illuminae“). Apie tai praneša portalas „Variety“.

„Nušvietimas“ yra pirmoji „Nušvietimo failų“ (angl. „The Illuminae files“) trilogijos dalis. Mokslinės fantastikos žanro filmas pasakos apie hakerę ir jos buvusį vaikiną, kurie gyvena 2575-aisiais. Tuo metu dvi konkuruojančios megakorporacijos baigia nuvaryti planetą iki išlikimo ribos. Kai gyvenamoje teritorijoje pradeda plisti maras, pora priverčiama sprukti iš planetos, o jiems įkandin seka priešų erdvėlaivis.

Istorija bus pasakojama anksčiau dar nematytu būdu. Nežinia kaip atrodys filmas, bet knygoje visas pasakojamas yra dėstomas per nulaužtus elektroninius laiškus, ištrauktus žemėlapius, slaptus failus, medicinos išrašus, interviu ir socialinių tinklų susirašinėjimų išrašais. Taigi, labai įdomu, kaip atrodys filmas.

Juostą prodiusuos Bradas Pittas, kartu su savo kolegomis iš „Plan B“ – Dede Gardneriu ir Jeremy‘iu Kleineriu. „Plan B“ užsiėmė ne vienos žinomos juostos prodiusavimu. Tai – „Pasaulinis karas Z“ (angl. „World War Z“), „12 vergovės metų“ (angl. „12 Years of Slave“), taip pat dar būsimus filmus „Didysis nuopuolis“ (angl. „The Big Short“) ir „Dingęs Z miestas“ (angl. „The Lost City of Z“).

Kada pasirodys „Nušvietimas“ dar nežinia.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles