„Mitų griovėjų“ komanda kurs laidą „Netflix“ platformoje

„Mitų griovėjų“ komanda kurs laidą „Netflix“ platformoje

Šiemet pasibaigusios net keturiolika sezonų trukusios laidos „Mitų griovėjai“ (angl. „Mythbusters“) gerbėjai sulaukė paguodos – „Discovery“ laidos komanda kuria naują projektą.

Anot „Deadline“, ilgą laiką „Mitų griovėjų“ vedėjams Jamie Hynemanui ir Adamui Savage‘ui talkinęs trejetas – Tory Belleci, Kari Byron ir Grantas Imahara – kurs naują laidą „Netflix“ platformoje. Laida vadinsis „Baltojo triušio projektu“ (angl. „White Rabbit Project“).

Kaip galima spręsti iš aprašymo, laida nedaug skirsis nuo „Mitų griovėjų“. Čia bus nagrinėjamos populiariausios istorijos, susijusios su kultūra, mokslu bei istorija, o vedėjai eksperimentų pagalba tikrins, ar tos istorijos yra išties tikros. Eksperimentuose bus visko – nuo įdomiausių Antrojo pasaulinio karo ginklų iki pabėgimų iš kalėjimo.

Jau kurį laiką buvo kalbama, kad T. Belleci, G. Imahara ir K. Byron kurs savo projektą. 2014 metais trejetas paliko laidą, kurios reitingai buvo pradėję sparčiai kristi, ir nepraėjo daug laiko, kuomet dviese likę A. Savage‘as ir J. Hynemanas nusprendė nutraukti ne vienam „Emmy“ apdovanojimui nominuotą projektą.

Visas pirmasis „Baltojo triušio projekto“ sezonas „Netflix“ platformoje pasirodys gruodžio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles