Pasirodė paskutinis „Nuostabiosios moters“ anonsas

Kino studija „Warner Bros.“ nusprendė nudžiuginti visus „DC Comics“ gerbėjus išleisdama finalinį „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) anonsą. Veiksmo ir naujų vaizdų kupinas klipas nuramino filmo laukiančius fanus, kurie porą dienų buvo erzinami trumpais juostos įrašais. Naujajame „treileryje“ esame plačiau supažindinami su Themysciros sala ir generole Antiope (akt. Robin Wright). Nors generolė ir atrodo išties stipri, vis tik „nuostabioji moteris“ Diana Prince (akt. Gal Galgot) pralenkia ją savo galiomis („DC Comics“ gerbėjams tai neturėtų būti staigmena).

Pasak internetinio portalo „Movieweb“ juostos siužetas bus toks: „Prieš tampant Nuostabiąją moterim ji buvo amazonių princesė Diana. Treniruota ir auginta saloje, primenančioje rojų, vieną dieną ji nusprendžia ją palikti. Kaltininkas – amerikiečių pilotas išmestas į salos krantą ir papasakojęs apie masinį konfliktą vykstantį išoriniame pasaulyje. Besikaudama kare Diana atras savo tikrasiąs galias ir likimą“.

Po praeitais metais pasirodžiusių „DCEU“ filmų „Betmenas prieš Supermeną. Teisingumo aušra“ ir „Savižudžių būrys“ daug komiksų ekranizacijų gerbėjų buvo nusivylę. Standartai „Nuostabiajai moteriai“ išlieka aukšti, o gal net ir aukštesni. Sprendžiant iš filmo anonsų – „Warner Bros.“ ir „DCEU“ juda teisinga linkme norėdami pateisinti gerbėjų lūkesčius.

„Nuostabioji moteris“ kino teatruose pasirodys šių metų birželio 2-ąją dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles