Antrajame „Detroito“ anonse – Johnas Boyega pačiame istorinių riaušių centre

Oskaro laureatė Kathryn Bigelow režisavusi tokius filmus, kaip „Išminuotųjų būrys” (angl. „The Hurt Locker“), „Taikinys #1“ (angl. „Zero Dark Thirty“) šią vasarą po penkių metų pertraukos sugrįš į kino teatrus su filmu „Detroitas“ (angl. „Detroit“), kurio antrasis anonsas pasirodė ketvirtadienį.

Antrasis anonsas prasideda su aktoriumi Johnu Boyenga vaidinančiu apsauguos darbuotoja Melviną Dismukes’ą. Melvinas dalyvauja Detroito policininkų apklausoje, kuiroje jam tenka duoti parodymus apie įvykdytą žmogžudystę. Žinant, jog Melvinas tuo metu nešiojosi ginklą su savimį, policininkai bando priskirti šią žmogžudystę jam. Visgi intriga yra išsaugoma ir žiauraus incidento vaizdai anonse nėra iki galo atskleidžiami.

Filme bus pasakojama apie 1967 metais Detroite vykusias riaušes. Penkias dienas trukęs konfliktas prasidėjo dėl nelauktų policijos reidų, ilgainiui peraugusių į didžiulio masto susirėmimus. Jų metu žuvo kelios dešimtys žmonių, daugiau nei tūkstantis buvo sužeisti, o keli tūkstančiai – areštuoti. Žmogaus teisių judėjimo įkarštyje vykęs konfliktas tapo vienomis didžiausių riaušių JAV istorijoje.

Juostoje kartu su  Johnu Boyega taip pat pasirodys Jackas Reynoras, Willas Poulteris, Anthony Mackie, Johnas Krasinskis ir kiti.

Filmo premjera – 2017 metų rugpjūčio 4 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles