Pasirodė Steve’o Carellio dramos „Sveiki atvykę į Marveną“ anonsas

Pasirodė Steve’o Carellio dramos „Sveiki atvykę į Marveną“ anonsas

Vienas iš geriausių atradimų Holivude būna tada, kai aktorius, geriausiai žinomas komedijomis, atlieka puikų vaidmenį dramoje. Jau matėme tai su Jimu Carrey („Trumano šou“, „Jausmų galia“), o prieš keletą metų atėjo laikas ir Steve’ui Carelliui. Anksčiau siejamas su serialu „Biuras“ bei „40-ties ir vis dar skaistus“, aktorius sugebėjo atsikratyti vieno žanro etiketės ir persimesti į „rimtus“ filmus, tokius kaip „Didžioji skola“ bei Richardo Linklaterio „Last Flag Flying“.

Panašu, kad S. Carellis neplanuoja sustoti: naujausioje savo dramoje jis sujungia pajėgas su režisieriumi Robertu Zemeckiu. Filme pasakojama tikra istorija apie Marką Hogancampą – fotografą, po sumušimo bare praradusį atmintį. Neturėdamas pinigų terapijai, Markas kieme pradėjo konstruoti Antrojo pasaulinio karo modelius, reprezentuojančius jo draugus bei save patį, taip bėgdamas nuo pasaulio, kurio bijo.

2010-aisiais pasirodė „Marwencol“ – dokumentinis filmas apie M. Hogancampą, o šiemet nusimato ir šiek tiek pagražinta Roberto Zemeckio versija. Režisierius pasirinko filmą daryti pusiau fantastinį, tad nemaža jo dalis bus CGI pagalba kurtos lėlės su aktorių veidais, taip padarant šį filmą miksu tarp „Žaislų istorijos“ bei Antrojo pasaulinio karo dramos.

Marko vaidmenį filme atliks Steve’as Carellis, o antraplanių vaidmenų sąraše puikuojasi Diane Kruger, Leslie Mann bei „Sostų karų“ žvaigždė Gwendoline Christie. Filmo pasirodymo data planuojama lapkričio 21.

Dalijamės filmo anonsu:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles