Pasirodė antrosios „Tėtuko namie“ dalies anonsas

Kino kompanija „Paramount Pictures“ paskelbė pirmąjį filmo „Tėtukas namie“ (angl. „Daddy‘s Home“) antrosios dalies anonsą bei tris nuotraukas, kuriose vaizduojami puikiai pažįstami du pagrindiniai ir du nauji veikėjai. Kino juostos tęsinys sugražins mums aktorius Willą Ferellą (Brado Whitakerio personaže) ir Marką Wahlbergą (Dusty Mayronas) kartu su Linda Cardellini (Sara), Scarlett Estevez bei Owenu Vaccaro, vaidinančius Megan ir Dylaną. Tačiau filmo tęsinyje pasirodys ir du nauji veikėjai: Melas Gibsonas bei Johnas Lithgow, kurie įkūnys Dusty ir Brado tėvus.

„Tėtuko namie“ antrojoje dalyje tėvas Dusty bei patėvis Bradas suvienyja savo jėgas tam, kad suteiktų savo vaikams tobulas Kalėdas. Tačiau jų partnerystei kyla iššūkis, kuomet juos aplanko senamadiškas karštakošis Dusty tėvas (aktorius Melas Gibsonas) bei švelnus ir emociškas Brado tėvas (John Lithgow), kurie šventes paverčia tikru chaosu. Anonse taip pat galima išvysti Allesandro Ambrossia (naujoji Dusty žmona Karen) kartu su Didi Costine (Dusty podukra Adrianna). Taip pat patvirtinta, jog „Tėtuko namie“ tęsinyje vaidins amerikietiškų imtynių žvaigždė Johnas Cena, kuris įkūnys Adriannos tikrąjį tėvą.

Tai bus jau trečiasis filmas, kuriame kartu vaidins Willas Ferellas ir Markas Wahlbergas. Pirmasis buvo 2010 m. pasirodę „Rezerviniai farai“ (angl. „The Other Guys“), o antrasis – 2015-ųjų „Tėtukas namie“.

Antroji „Tėtuko namie“ dalis kino ekranuose pasirodys šių metų lapkričio lapkričio 15 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles