Disney+ sveikina gerbėjus paviešindama naują „Obi Vano Kenobio“ anonsą

Studija „Disney“ ir jos VOD platforma „Disney+“ nusprendė gegužės 4-ąją, Žvaigždžių karų dieną, padaryti dar ypatingesne. Ir aišku, kaip geriau tai padaryti, jei ne paviešinant naują, gerokai intensyvesnį ir dramatiškesnį būsimo mini serialo „Obi Vanas Kenobis“ (angl. Obi-Wan Kenobi) anonsą.

Kadangi tai jau ne pirmasis anonsas, daugiau priešistorės apie tai, kaip atsirado serialas turbūt nereikia, bet galima trumpai apžvelgti, kas matome pačiame vaizdo įraše. Taigi, priešingai nei prieš mėnesį pasirodžiusiame klipe, čia visas dėmesys sutelkiamas į gerokai daugiau veiksmo, įtampos kūrimą ir savotišką žvilgsnį į Obi Vano praeitį bei jo padarytas klaidas.

Serialo istorija suksis laikotarpiu tarp „Sitų keršto“ ir „Naujos vilties“. Po Imperijos iškilimo, Obi Vanas slepiasi Tatuine ir stebi Anakino sūnų – Luką Skaivokerį – iš toli. Po Padmės mirties ir Anakino pasitraukimo į tamsiąją pusę, naujagimiai Lukas ir Lėja buvo atskirti. Lukas išsiunčiamas pas dėdę su teta ir yra prižiūrimas Obi Vano, o Lėją įsivaikina senatorė Organa.

Ir būtent tam tikri įvykiai atsispindi ir šiame anonse. Tai – Obi Vano paieškos, Imperijos galios augimas ir, svarbiausiai, vieno ikoniškiausių kino veikėjų Darto Veiderio sugrįžimas. Taip, mes jo vis dar neišvystame, bet paskutinės klipo sekundės su lemputėmis priekyje ir švokščiančiu alsavimu pasufleruoja, ką tikrai pamatysime šiame 6 dalių seriale.

„Obi Vane Kenobyje“ vaidins pagrindinį veikėją sukursiantis Ewanas McGregoras, Heidenas Christensenas, Rupertas Fiendas, Kumailas Nanjianis, O‘Shea Jackson Jr., Maya Erskine,Indira Varma ir dar daug kitų aktorių. Serialas Disney+ platformoje pasirodys gegužės 27 dieną. O dabar – metas žiūrėti anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles