„Hanibalas“ trečiajame sezone keliasi į Lietuvą

„Hanibalas“ trečiajame sezone keliasi į Lietuvą

Serialas „Hanibalas“ (angl. Hannibal) trečiajame savo sezone keliasi į Lietuvą. Tam tikra prasme. Serialo kūrėjas Bryanas Fulleris vakar socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, jog prasideda trečiojo serialo sezono filmavimas. Šalia prierašo #Toronto4Lithuania buvo pridėta ir nuotrauka, kurioje yra aiškiai užrašyta „Lecter dvaras“. Iš šių užuominų tampa aišku, kad Kanadoje, kurioje ir yra filmuojamas „Hanibalas“, esantis Toronto miestas seriale pakeis Lietuvą ir jos kraštovaizdį.

Nustebti dėl tokio dalyko nereikėtų. Thomaso Harriso knygose apie legendinį serijinį žudiką Hanibalą Lekterį nemažai laiko yra praleidžiama pasakojant apie Hanibalo vaikystę Lietuvoje. Pagal T. Harrisą, Hanibalas gimė ir vienuolika metų gyveno viename iš Lietuvos dvarų, kurį serialas ir turėtų bandyti atkartoti.

Užuomina apie Lietuvos filmavimą nėra aiški, tačiau galima spėti, jog naujajame sezone serialo scenaristai stengsis atskleisti Hanibalo priešistorę ir tai, kas jį padarė tokiu žiauriu žudiku. Tikėtina, kad Hanibalo vaikystės scenos neužims svarbios vietos seriale ir bus tiesiog savotiška įžanga į naująjį sezoną, tačiau kol kas tai yra tik teorijos.

Apie trečiąjį „Hanibalo“ sezoną kol kas yra žinoma tiek, kad jis vyks praėjus aštuoniems mėnesiams po antrojo sezono pabaigos įvykių. Nemažai laiko bus praleista Romoje, į kurią pabėgo vienas svarbiausių serialo veikėjų. Neseniai Niujorke vykusioje spaudos konferencijoje serialo kūrybinė grupė atskleidė, jog antrojoje trečio sezono dalyje žiūrovai galės pamatyti ir Hanibalo istoriją pradėjusios „Raudonojo drakono“ (angl. Red Dragon) knygos ekranizaciją.

Trečiojo „Hanibalo“ sezono premjera yra numatoma 2015 m. pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles