Antroji „Keršytojų“ dalis turės daugiausiai kadrų su specialiaisiais efektais filmų kūrimo istorijoje

Antroji „Keršytojų“ dalis turės daugiausiai kadrų su specialiaisiais efektais filmų kūrimo istorijoje

Specialieji efektai šiais laikais yra gana įprastas reginys, tačiau kartais tiesiog sunku suskaičiuoti (o dažniausiai nė nebandoma to padaryti), kiek kadrų filme yra nufilmuota taip, kad vėliau juose būtų įpaišyti specialieji efektai. Ir, savaime suprantama, daugiausia tokių kadrų panaudoja pagal komiksus kuriami filmai. Šįkart visų laikų rekordą sumušė „Keršytojai: Ultrono amžius“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“).

Jau kitais metais pasirodančioje antrojoje „Keršytojų“ dalyje buvo nufilmuoti daugiau nei 3000 kadrų, kurie bus aplipinami specialiųjų efektų magija. Tam, kad pasiektų patį aukščiausią rezultatą ir efektų kokybę, studija su nufilmuotais kadrais keliaus į penkias valstybes ir susitiks su 12 skirtingų specialiųjų efektų studijų atstovais. Tai pranešė studijos „Marvel“ viceprezidentė Vicotira Alonso, atsakinga už specialiuosius efektus ir post-produkciją.

„Keršytojai: Ultrono amžius“ savo efektų kiekiu aplenkė du šiais metais rekordus sumušusius filmus, kurie taip pat yra iš „Marvel“ visatos. Pirmasis tai padarė „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ (angl. „Captain America: Winter Soldier“), kuriame buvo 2500 kadrų su specialiaisiais efektais. Na, o jį buvo aplenkę ir kurį laiką pirmoje vietoje buvo dabar į finansines aukštumas šovę „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), kuriems kuriant buvo panaudota 2750 kadrų su specialiaisiais efektais.

„Keršytojai: Ultrono amžius“ Lietuvos ir viso pasaulio kino teatrus pasieks kitų metų gegužės 1 dieną. Filme pagrindinius vaidmenis atliks Robertas Downey’is Jaunesnysis, Chrisas Hemsworthas, Chrisas Evansas, Scarlett Johansson, Jeremy’is Renneris, Markas Ruffalo, Jamesas Spaderis, Elizabeth Olsen, Aaronas Tayloras-Johnsonas ir kt. Juostą režisuoja ir pirmosios dalies kūrėjas Jossas Whedonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles