Jena Malone suvaidins paslaptingą vaidmenį „Betmene prieš Supermeną“

Jena Malone suvaidins paslaptingą vaidmenį „Betmene prieš Supermeną“

Nors būsimojo „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“) aktorių kolektyvas jau ir taip gana smarkiai išpūstas, jame vietos atsirado dar vienai aktoriai. Į filmą suvaidinti „paslaptingą vaidmenį“ pakviesta viena „Bado žaidynių“ aktorių Jena Malone.

Kaip skelbia naujienų portalas „The Hollywood Reporter“, Jena Malone atliks „paslaptingą vaidmenį“ ir kol kas niekas neatskleidžia, ką ji juostoje turėtų suvaidinti. Sklinda gandai, kad aktorė gali sukurti moteriškąją Robino versiją, apie kurią prieš keletą dienų buvo užsiminę naujojo „DC“ filmo kūrėjai. Nepaisant šių gandų, kol kas jokios patvirtintos informacijos nėra.

Pranešimuose užsimenama apie vieną potencialių veikėjų Kerę Keli, jauną merginą, kurią, dar visai jauną mergaitę, išgelbsti Betmenas. Toks veikėjos apibūdinamas yra Franko Millerio „Tamsos riterio sugrįžimo“ (angl. „The Dark Knight Returns“) komiksų mini-serijoje. Vos keturių dalių komiksas yra įvardinamas kaip Zacko Snyderio įkvėpimo šaltinis, todėl labai tikėtina, kad būtent ši veikėja ir bus įtraukta į „Teisingumo aušrą“.

Kad ir kaip ten bebūtų, J. Malone stos greta Beno Afflecko, Henry‘io Cavillo, Jessie‘io Eisenbergo ir kitų aktorių naujausiame Zacko Snyderio filme „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ jau 2016 m. kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles