Andy Serkis vėl nori vaidinti kapitoną Hadoką

Andy Serkis vėl nori vaidinti kapitoną Hadoką

Internetinėje erdvėje jau pasirodė pirmasis filmo „Mauglis“ (angl. „Mowgli“) anonsas. Ta proga prancūzų interneto portalas „Première“ pakalbino šios juostos režisierių Andy Serkį, kuris šiame filme dar ir įkūnijo suskaitmenintą lokį Balu. A. Serkis atvirai papasakojo apie savo naują projektą, paaiškindamas, pavyzdžiui, kuo ši Nobelio literatūros premijos laureato Rudyardo Kiplingo kūrinio „Džiunglių knyga“ tamsi ekranizacija skirsis nuo Jono Favreau režisuoto „Disney“ projekto ir kaip jo komanda įgyvendino dar vieną naują techninę revoliuciją fiksuodami judesius po to, kai ir taip jau pribloškė visą pasaulį su „Beždžionių planetos“ (angl. „Planet of Apes“) trilogija. Nors „Mauglis“ buvo šio pokalbio pagrindinė tema, A. Serkis taip pat trumpai užsiminė ir apie kitus sėkmingus savo pasirodymus pradedant „Hobitu“ (angl. „Hobbit“), baigiant epopėja „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Last Jedi“), nepamirštant „Juodosios panteros“ (angl. „Black Panther“). Jis taip pat patvirtino savo norą filmuotis juostos „Tintino nuotykiai: Vienaragio paslaptis“ (angl. „The Adventures of Tintin“, 2011 m.) tęsinyje.

DĖMĖSIO! Jei nesate matę aukščiau išvardytų filmų su A. Serkiu, įspėjame, kad toliau atskleidžiamos jų turinio detalės.

Prieš keletą mėnesių atsisveikinote su Cezariu iš „Beždžionių planetos“, Snouku iš „Žvaigždžių karų“ ir Ulisu Klau iš „Juodosios panteros“…

Būtent. Taip nutiko ir dėl to, kad „Mauglis“ man yra ypatingas projektas. Jis pasirodo mano karjeros lūžio momentu. „Beždžionių planetos“ trilogija baigta. Su „Marvel“ viskas baigta. Su „Žvaigždžių karais“ baigta. Ir dabar, po ilgų darbo metų, aš sukūriau „Mauglį“. Mes baigėme šį filmą, liko tik kelios dienos ir aš jaučiuosi neįtikėtinai puikiai. Jis paruoštas.

Mauglyje“ sutinkame du jūsų kolegas iš „Hobito“ – Cate Blanchett („Hobite“ vaidino elfų valdovę Galadrielę, „Mauglyje“ – smauglį Ka) ir Benedictą Cumberbatchą (slibinas Smogas iš „Hobito“ čia tampa tigru Šerchanu). Savo laiku jūs visi trys atlikote svarbius vaidmenis „Marvel“ visatoje: C. Blanchett vaidino juostoje „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“), B. Cumberbatchas „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“) suvaidino Daktarą Streindžą, o jūs pats pasirodėte „Keršytojuose: Altrono amžiuje“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) ir „Juodojoje panteroje“. Atsitiktinumas?

Taip, tiesa, mes kartu filmavomės „Hobite“, paskui vaidinome „Marvel“ personažus. Tačiau tai nebuvo išskaičiavimas. Asmeniškai, aš juos pasikvieičiau, kadangi mes visi trys dalijamės ta pačia meile fantazijai, idėjų ir apmąstymų apie žmogaus prigimtį perdavimui per metaforas, išgalvotoms istorijoms. Tai buvo „Hobito“ esmė, ir tai taip pat labai svarbu „Maugliui“.

Man labai patinka žiūrėti video iš filmavimų su judesio fiksavimu. Matyti, kaip virstate į Cezarį arba kaip Benedictas Cumberbatchas „vaidina drakoną“ visada yra nepaprasta. Ką jūs esate numatęs „Maugliui“?

Dievinu judesio fiksavimo filmavimą ir norėjau parodyti, kaip visa tai veikia. „Mauglio“ DVD ir „Blue-ray“ bus papildomos scenos, skirtos parodyti, kaip šiame filme buvo kuriami gyvūnai. Tai įtraukiantis procesas. Medžiagos buvo tiek, kad būtų užtekę sukurti atskirą filmą. Ir jūs tai pajausit! Užtikrinu, kad tai suveiks.

Ar ketinate ir toliau eiti tuo pačiu keliu?

Po „Mauglio“? Noriu tai tęsti! Eiti dar toliau judesio fiksavimo srityje, žinoma, ir režisūroje. Kol kas dar negaliu kalbėti apie savo naują filmą, tačiau tikrai imsiuosi režisuoti naują projektą. Man tai labai patinka.

O kalbant apie jūsų aktorinę karjerą? Gal, pavyzdžiui, turite naujienų apie Tintiną? Mes uždavėme šį klausimą Stevenui Spielbergui, kai jis pristatė savo naujausią filmą „OAZĖ: Žaidimas prasideda“ (angl. „Ready Player One“), ir jis patvirtino, kad Tintinas sulauks tęsinio.

Labai norėčiau filmuotis Tintino tęsinyje! Tikiuosi, kad Peteris Jacksonas vėl mus visus tam sukvies. Noriu vėl vaidinti kapitoną Hadoką! Man labai patinka šis personažas. Taigi nenustokite užduoti šio klausimo. Kuo daugiau žmonių reikalaus tęsinio, tuo didesnė tikimybė jo sulaukti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles