Robertas De Niro ir Julianne Moore vaidins viename brangiausių visų laikų serialų

Robertas De Niro ir Julianne Moore vaidins viename brangiausių visų laikų serialų

Oskarais apdovanoti aktoriai Robertas De Niro ir Julianne Moore prisijungia prie didžiausių Holivudo žvaigždžių, persikeliančių į televiziją. Pasak tinklapio „Deadline“, jiedu vaidins naujame „Amazon“ platformoje kuriamame seriale.

Serialo kūrėjas – filmų „Kovotojas“ (angl. „The Fighter“) ir „Optimisto istorija“ (angl. „Silver Linings Playbook“) režisierius Davidas O. Russelas. R. De Niro, vaidinęs filmuose „Optimisto istorija“ ir „Džoja“ (angl. „Joy“), su kūrėju dirbs jau trečią kartą.

Kol kas neaišku, apie ką suksis serialo istorija, nors „Deadline“ žiniomis pagrindinis siužetas bus susijęs su mafijos pasauliu.

Kad ir apie ką pasakos serialas, akivaizdu, kad „Amazon“ ir jį prodiusuosianti galingoji „The Weinstein Company“ kompanija pinigų nepagailės. Serialo, kuris pirminiais duomenimis truks du sezonus po 8 serijas, biudžetas siekia apie 160 mln. dolerių, arba apie 10 mln. dolerių per seriją. Net ir laikais, kuomet televizijos projektams yra skiriama vis daugiau pinigų, tai yra įspūdinga suma.

Abu pagrindiniai aktoriai nėra pratę prie serialų aplinkos, dažniausiai pasirodantys Holivudo filmuose. R. De Niro per savo karjerą televizijoje yra pasirodęs vos keliuose epizodiniuose vaidmenyse, nors jau kitąmet pasirodys HBO televizijos filmas „Melo burtininkas“ (angl. „The Wizard of Lies“), kuriame aktorius vaidins finansiniais nusikaltimais išgarsėjusį Bernie Madoffą.

Tuo tarpu J. Moore karjeros pradžioje pasirodė keliose muilo operose, o prieš kelis metus aktorė vaidino komedijoje „30 Rock“.

Kol kas neaišku, kada pasirodys Davido O. Russello serialas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles