Pradedama filmuoti antroji filmo „Piktadarės istorija“ dalis

Pradedama filmuoti antroji filmo „Piktadarės istorija“ dalis

Tai jau oficialu: pradėta filmuoti antroji fantastinio nuotykių filmo „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent 2“) dalis. Kompanija „Disney“ paskelbė, kad antroji šios istorijos dalis tęsis gyvo veiksmo juostoje apie miegančiąją gražuolę, kurioje aktorės Angelina Jolie ir Elle Fanning sugrįš įkūnyti jau pirmojoje dalyje matytus personažus.

Šiuo metu filmavimas vyksta kino ir televizijos studijoje „Pinewood Studios“, Jungtinėje Karalystėje. Studija taip pat patvirtino, kad jau yra surinkta pilna filmavimo komanda ir išleido oficialų filmo aprašymą: „Fantastiniame nuotykių filme istorija tęsis praėjus keleriems metams po pirmosios dalies, kurioje žiūrovai sužinojo, kaip akmeniu pavirto žinomiausios „Disney“ piktadarės širdis, dėl ko ji prakeikė dar lopšyje gulinčią princesę Aurorą. „Piktadarės istorijoje 2“  tęsis raguotos fėjos ir greitai  karaliene tapsiančios princesės, santykiai, kur jos susidurs su naujas sunkumais ir mėgins apsaugoti pilną magiškų būtybių mišką.“

Prie naujosios juostos prisideda ir aktorė Michelle Pfeiffer, įkūnysianti karalienč Ingridą, taip pat Chiwetelas Ejioforas, ir Robertas Lindsay. Princą Filipą antrojoje „Piktadarės istorijos“ dalyje vaidins aktorius Harris Dickinsonas; Samas Riley‘is atliks raguotosios fėjos pagalbininko Diavalo vaidmenį, o aktorės Imelda Staunton, Juno Temple ir Lerley Manville įkūnys miško fėjas. Tai jau didžioji dalis filmavimo komandos, kuri pratęs prieš daugiau nei ketverius metus pradėtą istoriją.

Filmo tęsinio režisierius – Joachim‘as Ronning‘as, o scenarijaus autorė Linda Woolverton, kuri scenarijų kūrė panašiam nuotykių filmui „Alisa Stebuklų šalyje“ (angl. „Alice in Wonderland“). Pirmoji „Piktadarės istorija“ dalis buvo išleista 2014 m., po to, kai Tim‘o Burton‘o režisuota juosta „Alisa Stebuklų šalyje“ susilaukė didelio pasisekimo. Būtent tokios juostos pasisekimas paskatino „Disney“ kompaniją pertvarkyti savo animacijos klasikos sistemą ir klasikinę istoriją paversti gyvo veiksmo filmu. Toks sprendimas kompanijai tapo tikrai pelningu ir sukrovė net 758 mln. dolerių pelną, nepaisant to, kad kritikai į šią juostą žiūrėjo skeptiškai ir nebuvo sužavėti. Tai nėra vienintelis šios kompanijos gyvo veiksmo filmas, sulaukęs sėkmės.  Pasaulinį pripažinimą pelnė filmai „Gražuolė ir Pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“), „Pelenė (angl. „Cinderella“), „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“). Netolimoje ateityje turėtų pasirodyti tokie filmai kaip „Liūtas Karalius“ (angl. „The Lion King“), „Mulan“ ir „Aladinas (angl. „Aladdin“).

Aktorė A. Jolie per paskutinius kelerius metus savo jėgas išbandė ir režisūroje, prisidėdama prie tokių filmų kaip „Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“) ir „Pirmiausia jie nužudė mano tėvą“ (angl. „First They Killed My Father“). Kaip aktorė, paskutinį kartą ji įsiamžino 2015 m. filme „Prie jūros“ (angl. „By the Sea“), tačiau vaidmuo pirmojoje filmo „Piktadarės istorija“ dalyje tapo kur kas reikšmingesnis jos karjeroje, todėl aktorė nusprendė sugrįžti ir į šios istorijos tęsinį. Kol kas dar nėra paskelbta, kada antroji dalis pasirodys kino teatruose, tačiau galime tikėtis, kad „Disney“ kompanija greitu metu paskelbs laukiamas naujienas, kadangi jau prasidėjo filmavimo darbai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles