Pradedamas kurti „Ledo šalies“ tęsinys

Pradedamas kurti „Ledo šalies“ tęsinys

Prieš trejus metus kino studija „Disney“ padarė neįtikėtiną dalyką. Jie sukūrė tikru fenomenu tapusį animacinį filmą „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“), kuris tapo pačiu pelningiausiu animaciniu filmu kino istorijoje. Paprastai, tokios didelės sėkmės susilaukę filmai akimirksniu gauna tęsinį ir jų istorija yra toliau plėtojama per daug nelaukiant. Tačiau šiuo atveju tęsinys buvo nuolat neigiamas, o kūrėjau dėl visų šventos ramybės sukūrė trumpo metro istoriją, kuri laikinai nuramino gerbėjus. Kaip praneša portalas „Collider“, situacija dabar jau yra pasikeitusi.

Duodama interviu portalui aktorė Kristen Bell, savo balsą skolinusi princesei Anai, teigė, kad jau visai netrukus vyks į studiją įrašinėti savo dalies. „Jau visai netrukus vyksime garsinti. Scenarijus yra tik ką baigtas ir dabar jis yra šiek tiek koreguojamas. Manau, kad garsinimą pradėsime dar šį mėnesį“, – teigė aktorė.

Ji taip pat pridūrė, kad ilgas laiko tarpas nuo pirmojo filmo buvo tik todėl, kad kūrėjai galėtų sukurti puikų tęsinį, savo turiniu nenusileidžiantį pirmajai daliai. „Visa komanda norėjo geriausio rezultato. Niekas nenorėjo kurti filmuko vien dėl kūrimo ir tik tam, kad jis būtų. Todėl taip ilgai ir truko sukurti istoriją. Paprastai, kai pirmasis filmas būna sėkmingas, iškart imamasi antros dalies. Kūrėjai užtruko, nes norėjo sugalvoti, kokią istoriją reikia papasakoti, kas būtų svarbu ir įtrauktų ir, mano nuomone, jiems tai pavyko padaryti,“ – pasakojo K. Bell.

Savaime suprantama, kad muzika filme buvo labai stipri jo sėkmės dalis. Būtent už originalią dainą filmas ir pelnė vieną iš dviejų Oskarų. Taigi, jau dabar žadama, kad kompozitoriai Robertas Lopezas ir Kristen Anderson-Lopez sukurs ne ką prastesnę ir ne ką mažiau galvoje įsikertančią dainą, nei hitu tapusią „Let it go“. Tačiau aktorė K. Bell kol kas teigia, kad naujos teminės dainos dar nėra girdėjusi ir tikrai neįrašinėjo.

„Ledo šalis“ buvo be galo sėkmingas filmas. Kainavęs vos 150 milijonų dolerių, visame pasaulyje jis uždirbo 1,26 milijardo. Po tokios sėkmės atsirado trumpo metro filmukas, o jau nuo 2018 metų Bordvėjaus scenose bus galima pamatyti ir gyvą istorijos versiją.

Kada pasirodys „Ledo šalis 2“ – nežinoma. Nors produkcija prasideda dabar, kokybiškos animacijos sukūrimas užtrunka daug laiko, tad tikėtis filmuko iki 2018-ųjų galo, greičiausiai, neverta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles