Sh. Woodley žino, kaip padaryti, kad žvaigždės neatpažintų net kartu lifte esantys žmonės

Jau šį savaitgalį į Lietuvos kino teatrus grįžta intriguojanti Tris ir Ketverto istorija: trečioji “Divergentės” serijų dalis “Lojalioji”. Fantastinėje ir kupinoje įtempto veiksmo dramoje ir vėl susitiks didžiausios trilogijos žvaigždės Shailene Woodley ir Theo Jamesas. Tiesa, puikiai žiūrovams pažįstami aktoriai realiame gyvenimę yra linkę išlikti pilkomis pelytėmis ir džiaugiasi, kai jų neatpažįsta net drauge lifte esantys žmonės.

“Tie aktoriai, kurie slepiasi po kepure ir saulės akiniais, be abejo atkreipia aplinkinių dėmesį. Visiems iškart ima rūpėti, kas gi čia toks. Tačiau aš žinau geresnių būdų, kaip likti nepastebėtai: paprastą dieną aš nesidažau, rengiuosi neprabangiais drabužiais ir tuomet niekam nerūpi, kas čia tokia šalia jų stovi kylant liftu”, – pasakoja milijonus iš aktoriaus duonos jau uždirbusi Sh. Woodley.

24-erių žvaigždė neslepia, jog perdėtas gerbėjų dėmesys kartais vargina. Ypač jis padidėja artėjant premjeroms ir po jų. Tačiau merginai, kuri vaikystėje kentėjo nuo stuburo iškrypimo ir buvo priversta dėvėti specialų įtvarą, kuris dažnai tapdavo patyčių objektu, kritikų ir susižavėjusių jaunuolių komplimentai glosto širdį.

Sh. Woodley aktoriniu talentu eilinį kartą bus galima įsitikinti filme “Lojalioji”. Tai – trečioji garsiosios “Divergentės” dalis, Lietuvos kino teatruose pasirodysianti jau šį savaitgalį – kovo 18 dieną. Drauge su Sh. Woodley ir T. Jamesu, filme pamatysime Naomi Watts, Zoe Kravitz, Ansel Elgort, Maggie Q, Octavia Spencer ir Jeffą Danielsą.

Trečioje „Divergentės“ dalyje Trisė su ištikimaisiais bendražygiais keliauja už sienos, juosiančios Čikagą, ribų. Čia bičiuliai susiduria su paslaptinga organizacija, vadinančia save „Genetinės Gerovės Biuru“, o netrukus patenka į nuožmaus karo epicentrą. Atsakymų ieškanti Trisė netrukus suvokia, kad karas nulems ne tik jos pačios, bet ir viso pasaulio likimą.

Intriguojantis veiksmo filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles