Bus kuriamas trečiasis serialo „Gotamas“ sezonas

Bus kuriamas trečiasis serialo „Gotamas“ sezonas

Televizijos tinklas „Fox“ tęs originalią Betmeno istoriją. Jau yra pateiktas užsakymas trečiajam serialo „Gotamas“ (angl. „Gotham“), paremto DC komiksais, sezonui.

Serialo populiarumas nebuvo pastovus. Nors pirmas sezonas mušė nepopuliarumo rekordus (vos 1,3 proc. 18 – 49 metų amžiaus auditorijos), tačiau įsibėgęs antrajame sezono „Gotamas“ surinkdavo vidutiniškai 9 mln. žiūrovų, ypač gerai sekėsi su vyriška auditorija. Serialas pateko į bendrą sezono populiariausiųjų televizijos laidų TOP 10 (18-49 metų vyrų auditorija), o tarp transliuojamų dramų patenka į sezono TOP 5 (18-49 metų amžiaus ir 18 – 34 metų amžiaus vyrų auditorija).

„Tam, kad papasakotume „Gotamo“ istorijas, reikia labai ypatingos komandos. Pirmus du sezonus Bruno [Helleris], Danny [Cannon] ir Johnas [Stephensas] tiesiog meistriškai pagerbė „Gotamo“ mitologiją ir atgaivino ją kaip gilią, emocionalią ir įsimintiną aukščiausio lygio dramą.“, kalbėjo „Fox Entertainment“ prezidentas Davidas Maddenas.

Anot vieno iš scenarijaus autorių ir vykdančiojo prodiuserio Bruno Hellerio, „Gotamas“ seks vieno policininko iškilimą pavojingai korumpuotame mieste, kur jam teks balansuoti tarp gėrio ir blogio – taip bus fiksuojamas vieno iš populiariausių visų laikų herojų gimimas. Nauja serija, kuri pasirodys kovo 21 d. pristatys Paulo Rubenso vaidinamą Elaidžiją Van Dalą – Pingvino (akt. Robinas Lordas Tayloras) tėvą.

Atnaujintas „Gotamas“ prisijungs prie jau kiek anksčiau į televizijos ekranus grįžusių serialų „Imperija“ (angl. „Empire“) ir „Siaubo karalienės“ (angl. „Scream Queens“). Tą patį „Fox“ ruošiasi padaryti su televizijos veteranu „Kaulai“ (angl. „Bones“), sugrąžindama jį paskutiniam 12-ajam sezonui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles