H. Cavillas naujam Supermeno vaidmeniui ruošėsi “trolindamas” internautus

Į kino teatrus kovo 25-ąją atkeliauja ilgai komiksų gerbėjų lauktas fantastinis veiksmo filmas “Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra”, kuriame susikaus du populiariausi visų laikų superherojai. Juostoje Briusą Veiną įkūnyja Benas Affleckas, o Supermeną – Henry Cavillas. Pastarasis interviu atskleidė, jog ruošdamas superherojaus vaidmeniui įkvėpimo semiasi skaitydamas komiksų megėjų susirašinėjimus ir bendraudamas su jais kaip visiškai nepažįstamas asmuo. “Tai galima vadinti trolinimu”, – juokiasi H. Cavillas.

“Forumuose galima rasti daug naudingos informacijos. Juk ten susirenka tie, kurie ne šiaip sau pažiūri filmą ir jį pamiršta. Čia bendrauja tikri komiksų profesionalai, kurie tuo gyvena, seka visas naujienas, analizuoja herojų elgesį ir turi nemažai naudingų patarimų tiek filmų kūrėjams, tiek aktoriams. Tai neįkainojama patirtis ir pramoga vienu metu”, – pasakoja Holivudo žvaigždė.

H. Cavillo teigimu, įdomiausia yra dalyvauti diskusijose, kur gerbėjai ginčijasi, kas turėtų laimėti Betmeno ir Supermeno kovą, kaip turėtų atrodyti naujasis Betmeno automobilis, o po premjeros ateina pasidalinti filmo klaidomis.

“Jie net nenutuokia, kad internete bendrauja su pačiu Supermenu”, – juokiasi aktorius.

Naujuose superherojų nuotykiuose “Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra” pamatysime visą būrį Holivudo žvaigždžių. Čia nusifilmavo “Matricos” aktorius Laurence’as Fishburne’as, Marką Zuckerbergą “Socialiniame tinkle” įkūnyjęs Jesse Eisenbergas, 5 ”Oskarams” nominuota Amy Adams ir kiti kino žiūrovams puikiai pažįstami veidai.

Kino kritikai jau dabar neabejoja: filmo “Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra” kūrėjai superherojų vaidmenims aktorius pasirinko labai taikliai. Tiek B. Affleckas, tiek Supermeną juostoje “Žmogus iš plieno” jau vaidinęs H. Cavillas, populiariausius visų laikų komiksų herojus įkūnyjo profesionaliai bei įtikinamai.

Naujausia fantastinė veiksmo juosta žiūrovų dėmesį prikaustys iki pat paskutinės minutės. Gotamo milijardierius Briusas Veinas įsitikinęs, jog būtina sutramdyti Supermeną, nes jo galios gali būti pražūtingos. Betmenas atvyksta į Metropolį ir meta iššūkį didvyriui iš Kriptono.

Kol juosta “Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra” dar tik keliauja į Lietuvos kino teatrus, siūlome pamatyti kovo 25 dieną kino teatruose startuosiančios juostos anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles