„Svetimas. Režisieriaus versija“ – vienintelis seansas kino teatre

„Kosmose tavo klyksmo niekas neišgirs“ – kas nėra girdėjęs šios legendinės filmo „Svetimas“ frazės? Prieš kino teatruose pasirodant naujausiai „Svetimas“ filmų serijos daliai, kino teatruose bus parodyta pirmoji dalis.

„Svetimas“ filmų serija pradžia – 1979 m., kai kino teatruose pasirodė tuo metu dar debiutuojančio režisieriaus Ridley Scotto antrasis pilnametražis filmas „Svetimas“. Režisierius teigia įkvėpimo sėmęsis iš trijų filmų: „Žvaigždžių karai“ ir „Kosminė odisėja: 2001“ – buvo pagrindiniai kosmoso įvaizdžio šaltiniai, o „Kruvinos skerdynės Teksase“ – siaubo.

Būtent „Svetimo“ filmų serija išgarsino Holivudo aktorę Sigourney Weaver, kuri viršilą Riplei vaidino net keturiose „Svetimas“ dalyse ir buvo nominuota „Oskarui“. Pagrindinė „Svetimas“ serijos protagonistė dažnai vadinama viena įsimintiniausių mokslinės fantastikos filmų ir kino herojų. Jos ir visos serijos sėkmė lėmė tai, kad vėliau buvo sukurti ir komiksai, ir kompiuteriniai žaidimai, ir žaislai.

„Svetimas. Režisieriaus versija“ nuo originalios kino teatro versijos skiriasi tuo, kad joje bus parodyta apie 4 min. medžiagos, kurios nebuvo kino teatro versijoje. Taip pat maždaug apie 5 min. medžiagos yra išimta. Taigi bus įdomus sužinoti, ar tikrieji filmo gerbėjai pastebės skirtumus, ar atkreips dėmesį į kiek pasikeitusią atmosferinę muziką ir kitas smulkias detales.

Mokslinės fantastikos ir siaubo žanrų klasika tapęs filmas „Svetimas. Režisieriaus versija“ (1979) grįžta į kino teatrus vienam išskirtiniam seansui gegužės 9 d. 19.00 val. „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre Vilniuje. Bilietus jau galima įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

Filme pasakojama istorija, kai grįždamas į Žemę, komercinis „Nostromo“ erdvėlaivis gauna pagalbos signalą iš netolimos planetos. Nusileidžiant nepažįstamoje planetoje, pažeidžiamas kosminis laivas. Dalis įgulos lieka taisyti kosminio laivo. Kita dalis leidžiasi ieškoti, kas skleidė pagalbos signalą. Nepažįstamoje planetoje įgulos nariai atranda apleistą kosminį laivą, o jame tūkstančius kiaušinių.

Jie dar nežino, kad grįžus į kosminį laivą jų lauks tikras košmaras. Nes jie grįžo ne vieni…

Filmo anonsą rasite paspaudę ant šios nuorodos, o daugiau informacijos – čia.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles