Lietuvoje bus rodomas brangiausias Pietų Amerikos animacinis filmas

Argentiniečiams futbolas yra svarbiausias tautinis pasididžiavimas. Šalis, kurioje gimė Diego Maradona ir Lionelis Messi trokšta šią sporto šaką garsinti ne tik efektingu žaidimu ir ne tik besidomintiems futbolu. Lietuvos kino teatruose pasirodanti animacija visai šeimai „Slaptoji komanda“ („Metegol“) – tai linksmas ir efektingas pasakojimas apie žaidimą, kurio dėmesio centre atsiduria ne pirmo plano įžymybės, o paprastas vaikinas iš mažo miestelio.

Nenuostabu, kad nacionalinės svarbos projektui įgyvendinti buvo pasirinktas būtent režisierius Juan José Campanella. 2010 metais jo filmas „Paslaptys jų akyse“ apdovanotas „Oskaru“ už geriausią filmą užsienio kalba. „Slaptosios komandos“ projektui prodiuseriai taip pat pakvietė prityrusius „Rio“ ir „Bjaurusis aš“ kūrėjus. 21 milijono JAV dolerių biudžetas animacijai užtikrino brangiausio visų laikų Argentinos kino projekto ir brangiausio Pietų Amerikoje sukurto animacinio filmo titulą.

„Slaptoji komanda“ pasakoja geraširdžio vaikinuko Deivio ir jo draugų istoriją. Pralošęs Deiviui stalo futbolo mačą vietinis padauža Semas, negalintis pakęsti pralaimėjimų, pasižada atkeršyti. Užaugęs ir tapęs tarptautine futbolo žvaigžde Semas grįžta į gimtąjį miestelį reikalaudamas revanšo, bet šį kartą tikroje futbolo aikštėje.

Aplinkybės susiklosto taip, kad žaidimo baigtis turi nulemti ne tik Deivio ir jo merginos, bet viso miestelio likimą. Kai varžybos atrodo pralaimėtos iš anksto, Deivis su draugais sulaukia visiškai netikėtos paramos. Į pagalbą jam ateina stebuklingai atgijusios stalo futbolo figūrėlės, kurios ir sudaro slaptąją komandą.

Pasak filmo kūrėjų, futbolas šiam animaciniam filmui yra tik fonas gražiausiems dalykams šioje žemėje iškelti. „Slaptoji komanda“ subtiliai užsimena, kad žaidimas taip ir lieka žaidimu, o išties prasmingi mūsų gyvenime yra draugystė, nuoširdumas, meilė.

Dubliuotą lietuviškai animaciją „Slaptoji komanda“ 3D ir įprastu formatu kinuose galima pamatyti jau nuo rugpjūčio 28-os dienos.

Lietuviškai dubliuotas anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles