Pasirodė intriguojantis „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ antrasis anonsas

Nuo pirmosios „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“) dalies prabėgo 35-eri metai, o filmo gerbėjai nekantraudami laukia šios juostos pratęsimo. Šiais metais pasirodysiantis filmas primena apie save jau antruoju anonsu, kuris tik dar sykį patvirtina atkeliaujantį rimtą veiksmą.

Pratęsimas nukelia žmoniją 30-iai metų į ateitį, kuomet pagrindiniu herojumi tampa jau Ryanas Goslingas. Herojus netikėtai atkapsto senai užslėptą paslaptį, kuri gali esamą visuomenę panardinti į dar didesnį chaosą, bei leidžiasi į paieškas pirmosios dalies legendos – Ricko Deckardo (akt. Harrisono Fordo).

Pirmąją serijos juostą 1982-ais metais režisavo pats Ridley Scottas, kuris filmą adaptavo pagal Philipo K. Dickso knygą „Do Androids Dream of Electric Sheep?“. Antrąją dalį šįsyk režisuos Denis Villeneuve, tačiau Ridley Scottas sutiko įterpti savo trigrašį ir tapo vienu jo prodiuserių bei scenaristų. D. Villeneuve praėjusiais metais jau spėjo puikiai išstoti su juosta „Atvykimas“ (angl. „Arrival“), o prieš tai pristatė ir „Sicario: Narkotikų kelią“ (angl. „Sicario“).

Į kino teatrus antroji dalis atkeliaus jau 2017-ų metų spalio 6-ąją, o joje išvysime pirmosios žvaigždę, Harrisoną Fordą, Ryaną Goslingą, Jaredą Leto ir daug kitų žinomų veidų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles