Antroji „Vaikštančių numirėlių“ sezono dalis įvykius apvers aukštyn kojom

Antroji „Vaikštančių numirėlių“ sezono dalis įvykius apvers aukštyn kojom

Gruodžio 11-ą dieną pasibaigusi pirmoji aštunto „Vaikštančių numirėlių“ (angl. „The Walking Dead“) sezono dalis daugumos buvo palydėta labai dvejopai. Vieni džiaugėsi, jog pagaliau į serialą atėjo dėmesio vertas blogietis Neganas, kiti negalėjo pakęsti vaizdo, kuomet pagrindinis herojus Rickas buvo tampomas it mazgotė. Ir visgi, pasak pačio Andrew Lincolno tai nebeturėtų tęstis ilgai.

„Žinokit, antroji sezono pusė Jums, kaip ir man, patiks žymiai labiau – išvysime visiškai kitokį vaizdą negu matėme ligi šiol“, – teigė Andrew Lincolnas, įkūnijantis Ricką Grimes’ą. Duodamas interviu portalui „Entertainment Weekly“, aktorius pripažino, kad buvo būtina suteikti galimybę Neganui įsiviešpataut ir jis netgi pats sunkiai begali išžiūrėti tuos kadrus. „Ir visgi, geriausia, kad kitos aštuonios serijos ir vėl turės panašų paraką, kaip kad būdavo iki šiol. Džiaugiuosi, kad į kelias tų serijų buvau įtrauktas ir aš“.

Po šio interviu daugumai gerbėjų kilo klausimas – nejaugi aktorius ruošia savo fanus mažesniam Ricko Grimes’o buvimui seriale? „Serialo istorija dabar turėtų šiek tiek palengvėti. R. Grimesas suvokia galintis suteikti žmonėms laisvę ir šis jausmas pastiprėja, kuomet herojus suvokia, jog tik jo iniciatyva jo aplinkiniai gali išvis viską prarasti. Jis nori kovoti – ir taip, Rickas pagaliau grįžta į trasą“.

„Jūs tik palaukite paskutinės 16-os serijos. Prisiekiu, tos serijos metu įvyks kažkas svarbaus. Prisimenu, beskaitydamas scenarijų nesusivaldžiau ir jį tiesiog išmečiau ant žemės. Iš džiugesio pradėjau ir šokinėti“.

Primename, kad antroji „Vaikštančių numirėlių“ sezono dalis į AMC televiziją sugrįš Vasario 12-ą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles