Bus kuriama „Pašėlusio Makso“ priešistorė

Bus kuriama „Pašėlusio Makso“ priešistorė

Patikimi „Herald Sun“ šaltiniai praneša, kad pradedami vieno geriausių šio amžiaus veiksmo filmų „Pašėlęs Maksas: Įtužio kelias“ („Mad Max: Fury Road“) priešistorės kūrimo darbai.

Filmo režisierius George Miller anksčiau teigė, kad turi pakankamai medžiagos sukurti dar dviems „Pašėlusio Makso“ filmų serijos filmams. Tačiau režisierius tikino, kad prieš tai norėtų sukurti mažą, specialiaisiais efektais neparemtą filmą, kuris nebūtų susijęs su žymiausia jo filmų serija.

Vis dėlto, „Herald Sun“ šaltiniai teigė, kad jau dabar yra ruošiamąsi priešistorės filmavimui, o pats filmo kūrimo procesas gali prasidėti jau šiais metais.

Teigiama, kad filmas vadintųsi „Pašėlęs Maksas: Dykynė“ („Mad Max: The Wasteland“). Siužetas koncentruotųsi į Furiozos, kurios vaidmenį atlieka „Oskaro“ lauretė Charlize Theron, istoriją. Kadangi Maksą vaidinantis Tom Hardy pasirašė sutartį pasirodyti dar keliuose serijos filmuose, jį taip pat turėtume išvysti šioje priešistorėje. Filmą režisuotų George Miller.

Praėjusiais metais pasirodęs „„Pašėlęs Maksas: Įtužio kelias“ buvo nominuotas dešimčiai „Oskarų“, laimėjo šešis, o visame pasaulyje uždirbo 378.4 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles