Johnny Deppas galimai vaidins „Vabalų sultyse 2“

Johnny Deppas galimai vaidins „Vabalų sultyse 2“

Aktoriaus Johnny Deppo gyvenimas šiuo metu yra po padidinamuoju stiklu, tačiau artėjant jo ir buvusios žmonos Amber Heard teismo pabaigai, atsiranda prošvaisčių, kad aktorius pamažu ims grįžti į didžiuosius ekranus. Dabar, pasklido gandai, kad vienas pirmųjų jo vaidmenų jau po visų teismo procesų gali būti „Vabalų sultyse 2“ (angl. Beetlejuice 2).

Reiktų pabrėžti, kai tai vis dar yra gandas, nes jokių oficialių patvirtinimų, jog aktorius tikrai jungiasi prie šio projekto. Kaip ir paties filmo oficialaus patvirtinimo dar nėra iš studijos, nors svetainėje „IMDb.com“ „Vabalų sultys 2“ jau yra sukurtas kaip projektas, kurį režisierius yra nurodytas kaip Timas Burtonas. Taigi, žinant, kad režisierius ir aktorius yra tikrai geri draugai, ne kartą dirbę kartu prie skirtingų filmų, nebūtų keista, jei taip ir įvyktų.

Klausiate, kas paskatino tokias kalbas? O gi tai, jog į „Google“ įvedę „Beetlejuice 2“ iškart gaunate paieškos rezultatus, kuriuose nurodyti trys filme vaidinsiantys aktoriai – du pagrindinius pirmojo filmo atlikėjai Michaelas Keatonas, Winona Ryder ir naujokas Johnny Deppas. Tiesa, reiktų atsižvelgti, jog kartais būtent Google aktorių sąrašuose pasitaiko netikrų duomenų įvedimų. Kita vertus, net ir gandai kartais virsta realybe, nes kai toks pasirodymas nutiko su „Žmogumi-voru: nėra kelio atgal“ (angl. Spider-man: No Way Home) ir paieškos rezultatuose atsidūrė Tobey Maguire‘as ir Andrew Garfieldas, paaiškėjo, kad tai buvo tiesa. Taigi, galime tik spekuliuoti iki oficialių patvirtinimų. Nors, reiktų pripažint, kad toks aktoriaus pasirinkimas šiai komiškai tamsiai istorijai nebūtų netikslus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles