„Helovyno sugrįžimas“ kartu su nauju režisieriumi dar kartą prikels Maiklą Majersą

„Helovyno sugrįžimas“ kartu su nauju režisieriumi dar kartą prikels Maiklą Majersą

Kino studijos „Dimension Films“ ir „Trancas International Films“ šią liepą pradės kurti filmą „Helovynas sugrįžta“ (angl. „Halloween Returns“), kuris bus jau 11-toji filmų serijos apie Maiklą Majersą (orig. Michael Myers) dalis. Filmą režisuos amerikietis Marcusas Dunstanas, kuris kartu su Partricku Meltonu rašė ir būsimo filmo scenarijų. Tai nebus pirmas kartas, kai M. Dunstanas ir P. Meltonas bendradarbiauja – šis duetas kartu rašė scenarijus ketvirtai, penktai, šeštai ir septintai siaubo serijos „Pjūklas“ (angl. „Saw“) dalims.

Pirmasis „Helovyno“ filmas, davęs pradžią visai tolesnei serijai, pasirodė 1978 m., jį režisavo Johnas Carpenteris, kuris kartu su prodiusere Debra Hill rašė scenarijų. Būtent J. Carpenterį ir D. Hill galima laikyti Maiklo Majerso „krikštatėviais“ – jie sukūrė šio blogiuko – iš gydymo įstaigos pabėgusio psichinio ligonio – personažą. Filme vaidino Donaldas Pleasence‘as ir Jamie Lee Curtis. Naujausius serijos filmus – 2007 m. „Helovynas“ (angl. „Halloween“) ir 2009 m. „Helovynas II“ („Halloween II“) režisavo amerikietis Robas Zombie‘is, labiau žinomas kaip garso takelių kūrėjas.
„Helovyno sugrįžimą“ prodiusuos Malekas Arkadas ir Mathew Steinas. Filmo siužetas kol kas neatskleidžiamas.

„Maiklas Majersas jau gana ilgą laiką nesirodė didžiuosiuose ekranuose ir mes žinome, kad gerbėjai trokšta jo sugrįžimo“, teigia vienas iš „Weinstein Company“ ir „Dimensijon Films“ studijų vadovų. „Esame laimingi galėdami grįžti į kino verslą kartu su „Trancas Films“ kompanija ir tikimės žiūrovams visame pasaulyje pristatyti, ko gero, pačią baisiausią klasikinės filmų serijos dalį.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles