Benas Affleckas nusivylęs filmo „Betmenas prieš Supermeną“ atsiliepimais

Benas Affleckas nusivylęs filmo „Betmenas prieš Supermeną“ atsiliepimais

Aktorius ir režisierius Benas Affleckas, kuris visai neseniai pristatė pasauliui naująjį Betmeną, jaučiasi pažemintas ir labai nusivylęs tuo, kaip gerbėjai ir kino kritikai priėmė filmą „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Supermena: Dawn of Justice“). Apie tai remdamasis savo šaltiniais praneša portalas „BirthMoviesDeath“.

„Affleckas buvo tiesiog sužlugdytas tokiu šaltu priėmimu, kurį surengė „Betmenui prieš Supermeną“. Jis jautėsi pažemintas po to, kai tiek laiko praleido filmo spaudos ture, tikindamas, kad naujasis filmas žymiai geresnis už 2003 metų „Drąsiaširdį“.“, – komentavo anoniminis šaltinis.

Taip pat nemažai pykčio ir įtūžio išliejo Beno Afflecko agentas, kuris pranešė, jog aktorius nepasirašė jokios sutarties dėl solinio Betmeno filmo režisavimo ir kad studijos „Warner Bros.“ galva Kevinas Tsujihara tiesiog paskubėjo pranešti dar tik deryboms ruošiamą medžiagą.

Nepaisant viso negatyvo, Benas Affleckas nenuleidžia rankų ir, kad pataisytų situaciją, jis taps vykdančiuoju „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) prodiuseriu. Tai parodo, jog aktorius nori patraukti į šoną naujosios „DC“ komiksų kino frančizės kuratorių Zacką Snyderį.

Ne vien kritika ir žiūrovų atsiliepimai paveikė tiek aktorių Beną Afflecką, tiek pačią kino studiją. Didesniu smūgiu tapo filmo uždarbis, kuris šiuo metu siekia 864 mln. dolerių. Prieš filmo pasirodymą studijos vadovai buvo pasakę, jog jeigu filmas neužsidirbs milijardo, tai projektas bus laikomas nenusisekusiu. Pasak kino analitikų, kad filmas „atmuštų“ produkcijos ir reklamos išlaidas, jam reikėjo užsidirbti ne mažiau 920 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles