M. Fassbenderis suvaidins serijinį žudiką

M. Fassbenderis suvaidins serijinį žudiką

Pasižymėjęs blogiečio Magneto vaidmeniu naujojoje „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) trilogijoje, aktorius Michaelas Fassbenderis dabar suvaidins žymųjį žurnalistą ir serijinį žudiką Jacką Unterwegerį juostoje „Patekimas į Hadą“ (angl. „Entering Hades“). Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Filmas bus paremtas Johno Licko knyga „Patekimas į Hadą“. Jam scenarijų parašys Oskaro laureatas už filmo „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“) scenarijų Alexanderas Dinelarisas. Michaelas Fassbenderis atliks juostos prodiuserio pareigas.

Knygoje pasakojama Jacko Unterwegerio istorija, kuris 1974 metais buvo areštuotas už padavėjos nužudymą. Jis buvo nuteistas iki gyvos galvos. Kalėjime vyras parašė savo autobiografiją, kuri vėliau tapo bestseleriu Vokietijoje ir Austrijoje. Galiausiai, atsėdėjęs 15 metų, jis buvo pakeistas į laisvę. Laisvėje jis užsiėmė žurnalistika. Rašė straipsnius, dalyvavo pokalbių laidose ir buvo laikomas kaip puikus atgailestaujančio kalinio pavyzdys. Tačiau jis ir toliau žudė tiek Europoje, tiek už jos ribų. Antrą kartą jis įkliuvo JAV teisėsaugai, tačiau teismas vyko Austrijoje. Jis ir vėl buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos.

Kada prasidės juostos filmavimas ir kada filmas pasirodys kino ekranuose, nepranešama. Artimiausias aktoriaus M. Fassbenderio pasirodymas įvyks gegužės 20 dieną filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“), o metų gale žiūrovai pamatys ilgai lauktą „Žudikų broliją“ (angl. „Assassins Creed“) su juo pagrindiniame vaidmenyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles