Dwayne‘as Johnsonas dėl naujo vaidmens keliaus į kosmosą

Dwayne‘as Johnsonas dėl naujo vaidmens keliaus į kosmosą

Brangiausiai apmokamų Holivudo aktorių sąrašuose nuolat minimas Dwayne’as Johnsonas ir toliau nesėdi be darbo. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, Uolos pravarde žinomas aktorius vaidins filme „Septintoji Alfa komanda“ (angl. „Alpha Squad Seven“).

Filmo siužetas kol kas yra visiškai nežinomas. Žurnalistai sugebėjo sužinoti, kad tai turėtų būti veiksmo komedija, turinti mokslinės fantastikos elementų ir vykstanti kosmose. Spėjama, kad filmas iš dalies primins didžiausiu praėjusių metų hitu tapusius „Galaktikos sergėtojus“ (angl. „Guardians of the Galaxy“).

Juostos sumanytojais yra įvardijami Jeremiah Friedmanas ir Nickas Palmeris, filmą kartu su D. Johnsonu turėtų prodiusuoti Beau Flynnas. Kaip ir įprasta didžiajai daliai Holivude pasirodančių naujų projektų, „Septintoji Alfa komanda“ veikiausiai pradės galingą panašaus kalibro filmų franšizę.

Aišku bent jau tiek, kad D. Johnsonas bus vienas pagrindinių šio filmo traukos objektų. Kaip imtininkas išgarsėjęs aktorius šiais metais tapo didžiausia Holivudo žvaigžde, suvaidinęs filmuose „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“) bei greitai pasirodysiančiame potencialiame vasaros hite „San Andreas“. Šiuo metu aktorius filmuojasi komedijoje „Centrinė žvalgyba“ (angl. „Central Intelligence“). Artimiausiu metu jį taip pat bus galima išgirsti animaciniame filme „Moana“, o vėliau jis įkūnys garsųjį „DC Comics“ veikėją Juodąjį Adamą. Kitaip sakant, darbo jam tikrai netruks.

Tuo tarpu naujausią D. Johnsono vaidmenį bus galima pamatyti jau tuoj pat – filmas apie katastrofišką žemės drebėjimą pavadinimu „San Andreas“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau gegužės 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles